• מאת net-alex

הדמיית זקיקי שיער ב HAIR CITY


הדמיית זקיקי שיער – על מה מדובר?

כאשר אנחנו דנים בנושא הדמיית זקיקי שיער אנחנו למעשה מדברים על הליך אשר שמו המקצועי הוא גם מיקרופיגמנטציה. וכשמו כן הוא. פיגמנט אשר אנו נוסיף לאזורים הרצויים. כאשר גבר מעוניין לכסות את הקרחת, והוא מסתובב עם שיער קצוץ הדמיית זקיקי שיער תתאים לו מאוד. בעזרת הליך פשוט מאוד ניתן להחדיר פיגמנטים של צבע באמצעות מחט, מעט דומה להליך של יצירת איפור קבוע, וכמובן עם ג'ל אלחוש. הדבר יוצר למעשה ראש אשר נדמה – ונדמה באופן הטוב ביותר – כי הוא ללא קרחת. הפיגמנטים המוחדרים מתאחדים באופן כמעט מושלם עם השיער הטבעי אשר עדיין נותר על הראש, והדבר יוצר אשליה של שיער מלא.

 הדמיית שיער hair city

הדמיית זקיקי שיער – יתרונות:

היתרונות של הדמיית זקיקי שיער ברורה למדי. גבר, אשר לא מרגיש נוח עם הקרחת אשר על ראשו, בהחלט יכול ליצור באמצעות ההליך הפשוט אשליה של ראש מלא. וכך, לצאת אל העולם, אל החברים – ובעיקר אל החברות עם שמחה גדולה, עם הרגשת ביטחון אשר  אינה נמדדת ואינה משתווה לכסף. ביטחון עצמי משפר את כל איכות החיים שלנו, נותן לנו הרגשה טובה ומשוחררת.

 

הדמיית זקיקי שיער – לאן פונים?

כאמור. מגיעים אל מכון מוסמך, אשר בידיו אישור של משרד הבריאות לביצוע ההליך. לא כדאי להסתפק בתוצאה לא טובה, ועוד יותר, לא כדאי לגרום לנזק. מומלץ להגיע אל הצוות הטוב ביותר והמנוסה ביותר.

אך אין טוב ממראה עיניים. אתם מוזמנים להכנס אל אתר חברת הייר סיטי ולבחון בעצמכם את כל הדוגמאות אשר פרוסות שם. כתובת האתר : http://www.hair-city.co.il

 


הוספת מאמר