אינטרנט

  • מאת shalom_avi

לייקים בפייסבוק - איך מקבלים לייקים לתמונות וסטטוסים?

פרסמתם תמונה מעניינת בעלת תוכן שיווקי? עיצבתם מודעה פרסומית? – אל דאגה, לא צריך לשפוך כסף לשלטי חוצות - הרשתות החברתיות יתנו לכם מקסימום חשיפה.  כל מה שרציתם לדעת על איך, מדוע ומתי? בהמשך. 

לייקים בפייסבוק – איך מקבלים לייקים?

כיום, בעלי עסקים רבים כבר הבינו כי לייקים בפייסבוק לתמונה אחת שווה אלף מילות פרסומת ברדיו, מאה מודעות פרינט בעיתון ועשרים שלטי חוצות שיתנוססו על גבי שלט ענק בתל אביב. החשיפה בפייסבוק, בגוגל, ביוטיוב ובכל רשת חברתית אחרת – יכולה להוות פלטפורמת פרסום אדירה, מהסיבות הבאות:
ברשת האינטרנט מפוזרים וקיימים לא מעט נותני שירות חינם להגדלת וצבירת לייקים לסטטוסים. ואכן כבעלי עסקים קטנים, בינוניים ואף גדולים, אנו יכולים לחשוף תמונה של מוצר, שירות או מודעה בחינם אין כסף. עם זאת, במציאת לייקים בחינם לפייסבוק קיים חסרון והוא  הגבלה של כמות לייקים שאליהם אנו יכולים להגיע וצמצום כמויות גדולות שאינן מספיקות למידת החשיפה שנרצה.
עוד חסרון שיכול להיות בלייקים חינם לתמונות בפייסבוק הוא חוסר הידיעה למה שמתבצע מאחורי הקלעים, כמו שימוש לא מבוקר בתכנים שלכם והפצה של המוצר שלכם בפני קהל יעד לא ממוקד או נכון בשבילכם.

לייקים בפייסבוק - איך מקבלים לייקים בצורה יעילה?

כאשר אנו פונים לחברות או תותחי אינטרנט שמתמחים בגיוס לייקים בפייסבוק, אנו נהנים ממספר יתרונות בולטים:
אין סיכון לחשבון שיכול להסתמן על ידי גוגל כספאם, אין שימוש בקוד משתמש של הפייסבוק שלך על ידי גורמים שאינם רצויים ובכך נמנעת חדירה לפרטיות, אין הגבלה לכמות הלייקים, השרות בטוח והתשלום מאד נוח וזול יחסית.
בנוסף, כאשר אתם פונים לחברה המתמחה בכך,ניתן לקבל גם שירות רכישת לייקים לסטטוס שלך שיכול גם הוא להיות שיווקי, לבקש קידום בפייסבוק ולקבל מערך לייקים אוטומטי בפייסבוק אל מול קהל אותנטי שאף ייחשף באמת למוצר שלך ויבצע את פעולת הרכישה המיוחלת.

לייקים בפייסבוק -  השורה התחתונה ?

בנושא זה , אף פעם אין שורה תחתונה מאחר ותמיד יש חידושים ורעיונות בנושא לייקים בפייסבוק המופיעים תדיר בחדשות ולכן כדאי גם להיות מעודכנים לגבי מה שקורה ולהיות בעינינים.
לסיכום נאמר, שלא משנה איך – מפרסום בפייסבוק אין מה להפסיד, אלא רק להרוויח. לכן שווה לנסות בכל דרך לשלוח את לחמינו על פני המים בכל הזדמנות ולחשוף את העסק שלנו בכל רשת חברתית קיימת.


הוספת מאמר