אינטרנט

  • מאת mikaelbouzag

תוכנת מעקב אחר הילד

חברים וירטואלים שלום !
בתור האקר בינלאומי ולאור פניות רבות מהורים אשר אינם יודעים מה ילדהם עושים ברחבי הרשת,האם "סוחטים" את ילדהם ברחבי הרשת האם הילד גולש באתרים אסורים ? אילו מילות חיפוש הוא מחפש ? .
הרבה מאוד אינפורמציה שיכולה בחלק ניכר מהמקרים להציל את ילדנו ואני לא צוחק ! לכן לאחר בדיקות של חודשים ברחבי הרשת החלטתי להקים אתר אינטרנט בו ניתן לרכוש תוכנה שבה ההורים מקבלים בכל זמן נתון את כל ההיסטוריה של הילד
ומה לגבי הפרטיות של הילד ?
אז נכון שהכל מתחיל בחינוך אני מסכים ! אבל החברה,הסביבה והפיתויים באינטרנט בייחוד בעידן של ימנו בו הפיתווים רבים צריך להיות כל הזמן עם היד על הדופק ובטח שהילדים עוד תחת חסותינו !
בעידן המודרני בו ילדנו מחוברים לנייד ולמחשב האישי כמו בלון חמצן,כחלק מהמציאות היומית אנו בתור הורים מחוייבים לפקח על פעילויות אלו, ואין שום קשר לערכים אשר אנו מכנים לילדנו,עדין הסביבה משפיע ולא אחת הילדים מסתירים דברים כאלו ואחרים בגלל "פחד" לכן בקבוצה זו הורים יקרים תוכלו להעלות שאלות בנושא אבטחה ! בטיחות בגלשיה באינטרנט וכמובן המלצה לרכישת התוכנה שבדקתי לצורך שמירה על ילדינו.
בעידן המודרני של ימנו האינטרנט מהווה מאגר המידע עצום. ניתן לאתר אינפורמציה בכל תחום ובכל נושא, ניתן לצפות בקליפים וסרטים, להאזין לאינספור שירים, לשלוח הודעות דואר במהירות הברק ובחינם. אפשר אפילו לייצר הכנסה נוספת דרך האינטרנט, ועוד ועוד אפשרויות אינסופיות הגלומות ברשת המתקדמת הנקראת אינטרנט
יחד עם זאת, ועם כל היתרונות הבולטים לעין, האינטרנט עשוי גם להיות מקום מסוכן
פדופילים,אנסים,רוצחים (המקרה של עופיר נחום) סוטים,פורנו ואיומים המופנים לילדנו דרך הרשתות החברתיות
השלב הראשון הוא להיות מודעים לסכנות האורבות לנו ובעיקר לילדנו ברשת האינטרנט
אם כן, מהן הסכנות באינטרנט? ילדים רבים אוהבים לנהל שיחות בצ'ט, הם נכנסים לחדרי צ'ט ומשוחחים באמצעות הודעות טקסט. פעמים רבות, לא ניתן לדעת מי נמצא בצד השני. האם אותו ילד מהעבר השני של המחשב המצ'וטט עם הילד הוא אכן ילד בן 12, או שמא מדובר באדם בוגר המחפש לצוד ילדים ברשת. דוגמה נוספת היא התכנים שאינם מיועדים למבוגרים, תכני אקסטרים. החל מחשיפה לעירום וסקס,דרך אלימות קשה וכלה באתרים המציעים רעיונות מעוותים כמו כיצד להתאבד.
עוד סכנה אורבת באימייל עצמו, ומאימיילים שמגיעים מספאמרים, דואר זבל, ווירוסים שונים ומשונים המוצמדים להודעת האימייל שהגיעה ממקור לא ידוע. אין להקל ראש בסכנות, בעיקר כאשר מחקרים שנערכו מצביעים על כך שכמעט ארבעים אחוזים מהילדים הגולשים באינטרנט מוסרים פרטים אישיים לאנשים שאין להם מושג מי הם. מסתבר שכחמש-עשרה אחוז מהילדים אף נפגש לפחות פעם אחת עם מישהו שהכיר באמצעות האינטרנט. כ 20% מהילדים נחשפו לגסות כלשהי או הצעה מגונה כלשהי.
עוד סכנה הטמונה באינטרנט היא סכנת ההתמכרות. ישנם ילדים ובני נוער שמהשנייה שהם מגיעים הביתה מבית הספר, מדליקים את המחשב, וגולשים באינטרנט עד לשעות הלילה המאוחרות. הילדים והנערים הללו מתנתקים מהחברה ומהחיים האמיתיים ולמעשה מנהלים חיים וירטואליים.
כיום ילדנו נולדים לתוך עולם זה,עולם מדהים שדרכו יש לנו את כל הכלים המקצועיים להתפתח וללמוד,אך יחד עם זאת הסכנות והפיתווים כה רבים שאנו בתור הורים מחויבים להיות עם היד על הדופק בכל שלב, כי למרות החינוך והערכים שאנו מלמדים את טובי בננו עדיין לחברה ולסביבה ישנה השפעה מכרעת,ולכן אנו חייבים לעקוב כל הזמן אחר הפעילות האינטרנטית של ילדנו על מנת לזהות מצוקות עוד בשלב הראשוני של ההתכתבות.
בתור אב ללילדים אני מבין את הצורך בתוכנה חשובה שכזו.
באתר ניתן לרכוש מספר סוגים של תוכנות (כל אדם יבחר מה היא התוכנה הנחוצה עבורו)
כל תוכנה מתעדת צילומי מסך ואת כל ההתכתבויות
לכניסה לאתר הבית תוכנת מעקב אחרי ילדים


הוספת מאמר