• מאת hadargmu

תקשור שהתקבל ממועצת השניים עשר

הנושא שהם מבקשים לדבר עליו זה הנושא של השתדלות ומאמץ

הרבה פעמים אנחנו משתדלים נורא לרצות את הסביבה ולעשות את מה שנכון ולהתאמץ עבור עצמנו ועבור דברים שאנחנו רוצים להשיג. לפעמים קורים מצבים שאנחנו פשוט מתייאשים ואז אנחנו חושבים שאין טעם להמשיך ולפעול למען אותו הדבר שאנחנו רוצים להשיג ואין טעם להתאמץ, ומה שחשוב לנו להבהיר זה שאם יש משהו שחשוב לכם להשיג אותו ולהתאמץ עבורו אז אל תניחו לו עד שתגיעו לאותה מטרה ותשיגו את אותו הדבר שלשמו התאמצתם.

למה ? למה זה חשוב ? שני דברים :

  1. זה משפיע על התודעה שלכם ואיך שאתם מסתכלים על עצמכם שהצלחתם להשיג משהו ולעשות משהו
  2. זה הנושא של ההערכה - נוצרת ונוספת הערכה כלפי עצמכם ושל הסביבה כלפיכם כי זה מה שאתם משדרים . זה גורם לסביבה להתאמץ גם, וגם להשיג את מה שהם רוצים , כל האנשים שמסביב , אנחנו הופכים להיות מושא להשראה .

אדם שעשה משהו בחיים שלו  / הצליח להתגבר על משהו מסויים והתאמץ נורא למען פועל של משהו , הוא אח"כ הופך למעיין מורה דרך בעצמו ויכול להסביר את השיטה שלו והדרך שלו ולעזור לאנשים אחרים במה שהצליח ומה שהוא השיג עם אותה התווית דרך, ככה שכולנו הופכים להיות באיזשהו שלב בחיים שלנו גם למורים ומלמדים אחרים , מתווי דרך .  כולנו הופכים מתלמידים למורים , קודם מורים של עצמנו ואחר כך מורים לאחרים.

זה מעיין יחסי גומלין כמו שקיימים בתוך משפחה, בתוך מדינה, בין חברים ובין בעל ואישה.  אנחנו לומדים מאחרים וגם מלמדים,  מעיין שיעורים שאנחנו עוברים .

אז אם יש דברים שאתם מעוניינים בהם תתאמצו עבורם ותשיגו אותם , כי אין משהו שהוא בלתי אפשרי יש רצון שצריך להיות מאוד מאוד חזק להשיג את המטרה ולפעול עד ש "תנצחו" , עד שתשימו את הדגל בפסגה על אותו דבר שאתם רוצים, שהשגתם את זה . אז תוכלו להפוך למורים של עצמכם למאסטרים של עצמכם וגם למורים של הסביבה.  תוכלו להשפיע על הסביבה שלכם באותה מידה ותרגמו להם גם להרים את עצמם שהם גם יתחילו לפעול למען הדברים שהם רוצים ולהשיג אותם .

תודה


הוספת מאמר