• מאת michabraiman

דוכני מזון

ביום שבת האחרון, נסענו חבר שלי ואני לסופרלנד- לונה פארק בראשון לציון.

בדרך, שבגלל הפקקים הייתה נורא ארוכה, נעשינו מאוד רעבים. היו שתי אופציות: לעצור במסעדה ולאכול אוכל אמיתי, או לחכות עם זה לערב ובינתיים לנשנש משהו בסופרלנד. בגלל הדרך הארוכה שעברנו, לא רצינו לחכות והעדפנו ללכת ישירות ללונה פארק.

בגלל הדרך הארוכה, התרגלנו לחכות, ולא התעצבנו מהעבודה שההמתנה בתור לקניית כרטיסים נמשכה 15 דקות! כמו פולנים אמיתיים, סבלנו בשקט ולא אמרנו מילה.

סוף סוף נכנסו ללונה פארק!! איזה כיף לנו. כמובן שאחרי נסיעה של 3 שעות נהיינו רעבים, ורצנו ישר לכיוון של הדוכני מזון. לצערנו, לא היו יותר מידי אופציות. היה דוכן גדול של הסופרלנד עצמו, דוכן של גלידה אמריקאית ודוכן עם פופקורן, ברד וגלידה. כיווני שאולי יהיה דוכן נוסף של אוכל קצת יותר רציני, אבל לא ציפינו ליותר מידי מלונה פארק בישראל.

אז התחלנו לגבש החלטה. ידענו שגלידה אמריקאית אנחנו לא רוצים- אנחנו מעדיפים אחרי שנהיה במסעדה לאכול גלידה בגלידרייה.. אנחנו לא ממש אוהדים של פופקורן אז זה היה פסול מההתחלה.. נשארנו עם הדוכן הגדול של הסופרלנד. היה שם המבורגר, נאצ'וס, סלט ושניצלונים. למרות שידענו לא לצפות ליותר מידי, ציפי ליותר דוכני מזון..

ידענו שהמבורגר אוכלים במסעדה של המבורגר- את זה למדנו מניסיון בבית קפה שהתברר כלא מוצלח במיוחד. הנאצ'וס היה נראה כאילו נשאר שם מהקיץ שעבר, ואני לא בטוחה אם דמיינתי אבל נראה לי שראיתי זבובים עפים במכונה של הנאצ'וס. אז על זה ויתרנו..

הסלט היה בקופסאות, ולא נראה ממש טרי. ובגלל הזבובים שביקרו במכונה של הנאצ'וס, לא רציתי להסתכן בסלט עם מעופפים מתים.

נשארנו עם שניצלונים. כמה כבר אפשר לטעות בזה? הרי זה מגיע קפוא בשקית. הלכנו על האופציה הבטוחה ביותר.

לצערנו, התאכזבנו לקבל חתיכות עוף מצומקות מצופות במה שאמור להיות פירור לחם אבל עם טעם של חול. היינו מאוד רעבים אז אכלנו, אבל בהחלט לא נהנינו.

למה בית קפה כמו "גרג" לא פותח סניף במקום כזה? כל ההורים שמחכים לילדים שלהם בשמש, ייהנו הרבה יותר לשבת שם. אנחנו התאכזבנו מהדוכני מזון בסופרלנד.. פעם הבאה נביא כריכים מהבית.


הוספת מאמר