• מאת veredella

קלפי טארוט – כלל וכלל לא ניבוי עתידות

רבים שמעו על קריאה בקלפי טארוט, אך מעטים יודעים מהם באמת קלפי טארוט. אחדים חושבים שמדובר בקריאת עתידות, אחרים מוצאים בהם יופי רב ותו לא. הגיע הזמן להבהיר מעט מן הנסתר, ולהסיר את הערפל האופף את קלפי הטארוט.

אז מה הם בעצם קלפי טארוט?

קלפי טארוט מראים על פוטנציאל לעתיד בלבד - הם אינם מנבאים, ואין להם יכולת לקבוע או להחליט עבורנו. קלפי טארוט משקפים מצבים שונים בחיים בנקודת זמן מסוימת, ומאפשרים לנו להגיע למודעות לתהליכים שעוברים עלינו ולשאול את השאלות הנכונות. ישנם כאלו שמגיעים אל קריאה בקלפי טארוט כדי לשמוע מה מצפה להם בשנים הבאות, ולכן מתאכזבים - ומפספסים את המתנה האדירה שיכולים קלפי טארוט להעניק להם.

איך קלפי טארוט יכולים לעזור לנו?

קלפי טארוט עוזרים לנו לקבל מסרים שהתקשינו לשמוע, ומאפשרים לנו לענות על שאלות שקשורות בעולם הפנימי ובעולם הפיסי שלנו. באמצעות פתיחה בקלפי טארוט, עולים תכנים לא מודעים אל פני השטח, ואנו יכולים סוף סוף להגיע לתובנות בנושאים שהטרידו אותנו. קריאה בקלפי טארוט עוזרת לנו להניע תהליכי שינוי בחיינו, למצוא פתרונות יצירתיים למצבים שונים ולהתבונן מרחוק על עצמנו. בנוסף, הליך הקריאה בקלפי טארוט מאפשר לקורא בקלפים לסייע לנו להגיע למודעות, באמצעות שאילת שאלות שדרכן נקלף את השכבות ונחשוף את האמת שלנו.

כיצד מתבצעת קריאה בקלפי טארוט?

קריאה בקלפי טארוט היא תהליך שבין השואל - אדם שמחפש תשובות או תובנות חדשות לגבי חייו, ולבין הקורא - אדם בעל ידע וניסיון בפירוש קלפים. לאחר ערבוב הקלפים על ידי השואל, הקורא יפרוס את הקלפים שבחר השואל, כאשר כל מיקום בפריסה הוא בעל משמעות. כך, שואל הקורא את השאלות המתאימות בדרך לפתיחת נקודות מבט חדשות אצל השואל, בכדי להגיע להבנות חדשות.

**נכתב ע"י ורד אלה, מדריכה רוחנית להעצמה אישית, קוראת בקלפי טארוט, מעבירה סדנאות צחוק ועוד.


הוספת מאמר