• מאת foodeng1977

מגשי אירוח בסטייל

מגשי אירוח הם פתרון קולינארי לכל אירוע, קבלת פנים, מסיבה, ישיבה, מפגש חברים. הם מאפשרים אכילה מהירה, ללא צורך בתשתית או בלוגיסטיקה מורכבת. אף לא בשולחנות ערוכים. מדובר במתכונת הסעדה אפקטיבית ביותר.

מגשי אירוח מאפשרים כיבוד קל אבל עשיר במגוון מאכלים- בשריים או חלביים. פירות וירקות. קינוחים. ניתן להציע אירוח כיד המלך עם מזון המוגש על מגשים מקושטים. נגישותם של אנשים אל מגשי האירוח מאפשרת הושטת יד ולקיחה מכל המונח על המגש.

מגשי אירוח מאפשרים למארחים להתכונן אל האירוח בראש שקט מבלי להתעסק בנושא המזון. ניתן להזמין ולקבל מגשי אירוח מלאים בכל טוב, בשפע, במגוון סוגים, צורות, צבעים, מרקמים ובעיקר- בעושר טעמים.

מגשי אירוח לאורחים מפתיעים

אם יש לכם זמן קצר בלבד להתארגן לקבלת אורחים, טוב וחשוב שיהיה לכם קשר עם חברה המספקת שירותי הסעדה גם בהתראה קצרה. ניתן להזמין מגשי אירוח חלביים, עם מאפים וקינוחים, ירקות ופירות, וכך להציע לאורחים ליהנות ממגוון עשיר של מאכלים, גם כאשר לא מקבלים אותם בארוחה מושקעת.

מגשי אירוח מעוצבים משרים תחושה של שפע ושל מגוון. מנות קטנות, אישיות, הנאכלות בביס אחד, מעוררות חשק לתוספת. כאשר המגש נגיש וכל מה שנדרש (אם רוצים...) לעשות כדי ליהנות מהאוכל הוא להושיט יד ולקחת, אפשר לאכול בקצב אישי, כאשר עצם קיומו של מגש ועליו תקרובת מהווה ערובה שלא תצאו רעבים.

מגשי אירוח- חלופה לארוחה

כמי שמכירים, כמשוער וכצפוי, את מתכונת ההסעדה באמצעות מגשי אירוח אתם ודאי יודעים, שניתן לאכול כאוות נפשכם ולשבוע רק מנשנושי 'פינגר פוד'. לא אחת, דווקא המנות הקטנות מעודדות ומגרות לטעום מזה ומזה וכך, בהדרגה, הולכים ומתמלאים עד שחשים שובע ואי יכולת לטעום דבר, ולו כזית.

מגשי אירוח עשירים מהווים אפוא חלופה לארוחה מלאה. במקום ובזמן שבהם אין אפשרות לאכול ארוחה מלאה, ממושכת, עם מנה ראשונה, מנה עיקרית וקינוח- מגש ועליו ,קצת מהכול" נותן מענה מיטבי.

חברה המספקת שירותי קייטרינג לאירועים שונים מציעה לכם מגוון מגשי אירוח. לפי טעמכם, העדפותיכם והתקציב העומד לרשותכם תוכלו לבחור מה יהיה עליכם. חשוב לציין, כי ניתן לבחור מבין הצעות שונות ותפריטים מוכנים או, לחלופין, לבחור כאוות נפשכם מה יוגש לאורחים שלכם על מגשי האירוח.

מגשי אירוח אינם ברירת מחדל כלל ועיקר, אבל במקומות ובזמנים שבהם מסיבות שונות לא ניתן להציע לאנשים מתכונת הסעדה אחרת, הם מהווים פתרון טוב מכל הבחינות.


הוספת מאמר