• מאת שטרודלה

הקמת גינה בכיף

הקמת גינה  תוך ניצול מלא של כל פינה

הקמת גינה קטנה זו אינה משימה קלה. אין הרבה מרחב, ויש לנצל את החללים כמו שצריך. ההתאמה של הצמחייה והוספת אלמנטים כמו פסלים או מזרקות קטנות שיוסיפו נופך לגינה הקטנה. או בחירה של ריהוט גן,  חייבת להיות בממדים קטנים יותר שיתאימו לגינה. לא כדאי כי תנסו לעצב את הגינה בעצמכם, בחברת גינות תועלת, המתמחה בעיצוב גינות וגינות קטנות, ישנם מעצבי גינות מקצועיים שיתכננו לכם במיוחד את הגינה הקטנה והחלומית שלכם תוך ניצול החללים והתאמת הצמחייה המתאימה עבור גינתכם, כך שתוכלו ליהנות מפיסת גן עדן קטנה משלכם. היום, רוב אדריכלי הנוף וחברות גינון מקצועיות המתמחות בתכנון גנים ממליצים על דשא סינטטי שהוא חסכוני במים וקל לתחזוקה.

התועלת שניתן להפיק מהגינה

החוכמה של  הקמת הגינה היא דווקא בגינה קטנה יותר. חייבים לתכנן כל חלל תוך ניצול מקסימלי. חברות  לעיצוב גינות כמו חברת גינות תועלת תעניק לכם את התכנון היעיל ביותר עבור עיצוב גינות, תוך תכנון מקסימלי של הגינה. האור בגינה חשוב עבור תכנון הצמחייה. יש צמחים הדורשים שמש ויש צמחים הזקוקים לצל, אדריכל הנוף או מעצב הגינות בחברתנו , יוכל להתאים לכם את הצמחייה האידיאלית עבור הגינה הקטנה שלכם ואפילו לגרום לכם להפיק תועלת מגינתכם, כמו למשל שתילה של גן ירק קטן שיניב לכם ירק.  גינת החלומות שלכם, תהפוך להיות גינת תועלת עם תכנון נכון. גינה, חייבת בתחזוקה הנכונה כמו דישון, כיסוח דשא וענפים במידה ויש בגינתכם עצי נוי או עצי פרי. כדאי כי תחזיקו גנן קבוע שיתחזק את הגינה עדיף מהחברה שעיצבה לכם את הגינה, היות והיא זו שמכירה את גינתכם הכי טוב.

ליצור הרגשה של מרחב גדול בגינה קטנה

ממש כמו מעצבי הפנים בבתים, כך מעצבי הגינות של חברת גינות תועלת,, יצליחו ליצור את ההרגשה כי בגינתכם הקטנה יש מרחב גדול. קווים עגולים ורכים בעיצוב הגינה, יכולים ליצור אשליה של מרחב גדול יותר. ניתן ליצור אשליה זו, באמצעות אבני מדרך שייצרו מן שביל מעניין. גם שתילת צמחים בצורה מעוקלת וגיזום נכון של שיחי הנוי, יתנו לגינה מראה גדול יותר. תכנון נכון של גינות באמצעות חברות המתמחות בעיצוב גינות כמו חברת מליסה, יעניקו לך את המראה המושלם של גינה מעוצבת ויפה לפי טעמכם האישי.

 


הוספת מאמר