• מאת pr.lotan

להיות צלף – להיות גאון ולייצר ניסים לאסוף עוצמה לעוצמה


מאת: מאת: ד"ר ברכה קליין תאיר, מייסדת מרכז הארגניה


כמו בכל אופנה, גם בתהליכי צמיחה רוחנית משתרבבים לשפה שלנו ביטויים שמהר מאוד נשחקים כמו: עלינו למחוק את האגו...עלינו לעשות רק טוב...עלינו לחשוב רק חיובית....עלינו לכבד אחרים...כל אחד אחראי לנתיבו שלו, ועוד כהנה וכהנה. האם כאשר נחזור שוב ושוב על ביטויים אלה הניסים יתרחשו? נתנהג אחרת? ממש לא. כדי שנס או כוונה מהותית יתרחשו, עלינו לייצר עוצמה.

עוצמה לא נוצרת מחזרה על מנטרות, מפתיחת ספר וקריאת הטקסט הנכון, מישיבה על כורסה, התמקדות בכוונה ואמונה כי היא תתממש למחרת, או בניסיון לשנות תוכן בתוכן אחר (רע בטוב למשל).
"בעל כישרון כמוהו כצלף הפוגע במטרה שאיש מלבדו לא מסוגל להגיע אליה. גאון כמוהו כצלף הפוגע במטרה שאחרים אינם מסוגלים אפילו לראות." ארתור שופנהאואר

כדי ליצור נס או התנהגות אחרת, צריך להגיע לדרגת הכישרון של צלף – גאון; גם לפתח כושרים חדשים שיאפשרו לו להגיע למטרה שרבים רוצים להשיגה אבל לא מסוגלים, וגם לייצר מטרות שאחרים עדיין לא רואים. מי שנמצא בדרגת הצלף – גאון יודע שהידיעה והיכולות הארציות שלו נחשבות לפירור אבק בהשוואה לפוטנציאל המחכה להתממש. ולכן, כשהוא מבקש לפגוע במטרה שרבים לא מסוגלים, או לגלות מטרה שרבים לא רואים, הוא מעז להינתק מכבלי הארציות, הוא מתחיל לטפס לממדים חדשים, פותח דלתות לקומות שונות של פוטנציאל ומתנסה בו. ללא התנסות אין משמעות לידיעה, לכוונה, למנטרות.
אם גם אנחנו מבקשים להתפתח כצלף – גאון, עלינו להניח לכל המופעים הארציים, הידע הארצי, היכולות הארציות, להעז לקפוץ לאוקיינוס אי הוודאות ומנגד עם הוודאות הגדולה ביותר, להתחיל לעבור שינוי צורה (טרנספורמציה), לחזק את הכלי שאנחנו, על מנת לאפשר לתודעה לפרוש את רשתה אל מרחבי האינסוף ולאסוף פוטנציאל מקומות עליונות יותר של מציאות. המשמעות היא שעלינו ללמוד לפתוח את הפקעת שאנחנו, לגלות צופנים מ- 7 גופי האור שבתוכנו, לגלול את היריעה לפקעת חדשה ועוצמתית יותר, המשמשת פלטפורמה להמשך הטיפוס, וחוזר חלילה, עד שנגיע לקומה ממנה אנחנו מבקשים להשיג מטרה, לגלות מטרה, לייצר נס. החיים שלנו על התוצאות השונות לכן משקפים רק 2 דברים: המידה בה אנחנו מממשים את מה שבתוכנית הנשמה שלנו ותדר הקומה אליה הגענו.
במקום לטפל בבעיות ובאתגרים של הקומה בה אנחנו נוכחים ברגע מסוים, הפתרונות והרעיונות האפקטיביים יותר נמצאים בקומות עליונות יותר. לכן, שינוי צורה (טרנספורמציה) מתרחש רק תוך כדי טיפוס. עם כל נשימה אנחנו מתנסים באיון תכנים/עצמיות (אישיות) ומתחברים לאנרגיה /מהות. הווה אומר, במקום להצמד לתכנים מוכרים או לתגובות אוטומטיות, אנחנו אוספים תדרים של כל הסביבה בתוכה אנחנו פועלים (הקשבה בלי לשפוט תוכן כלשהו), אוכלים את כל 'סוגי המזון' המוגשים על הצלחת מבלי להשאיר פירור, מושכים אנרגיות חדשות שנפתחו עבורנו בתוכנית החדשה לאבולוציה. וכך יוצרים עוצמה שמאפשרת לנו לפתוח צופנים עמוקים יותר, לאחדם ולייצר פלטפורמת טיפוס עוצמתית יותר. אנחנו פשוט אוספים עוצמה לעוצמה.

עוצמה = השפעה!!!
השפעה ממגנטת ניסים, מטרות, תוצאות שאנחנו חפצים להשיגם.
אם אנחנו רוצים לשנות את מציאות חיינו, אנחנו זקוקים לעוצמה אדירה המשולה ליכולת לסובב אוניה גדולה בתוך יבשה.
נשמע קשה להשגה? ממש לא...כי היום אנחנו זקוקים ל:
Less Time/Less Efforts – More Energy

בואו לרגע נחזור לכישרון של צלף – גאון. הם מצליחים לירות במטרה שאחרים לא מסוגלים, או לראות מטרה שאחרים לא רואים, בגלל שהמאמץ הממוקד שהם משקיעים בפיתוח הכישרון הזה שלהם, סובב סביב טיפוס בלבד (עובדים עם יותר אנרגיה תודעתית) ולא טיפול בקשיים, תכנים, בעיות בקומה בה הם נוצרו. ככל שהם מצליחים להינתק מכבלים ארציים של מרחב-זמן מוגבל ולטפס לקומות עליונות יותר, המחשבות החדשות נכנסות ישירות למוח והם מבינים אותן מידית בלי הצורך להשקיע שנים בפיצוחם והבנתם כמו בארציות. תובנות מתחוורות אצלם באופן ישיר מבלי לעבור את מסננת הקליטה והשינון. הם עובדים עם תמונות שלמות ולא חלקיות. הם חושבים על משהו ומיד נעים לעברו. משתוקקים למשהו ומיד מתגלמים בו. כי אצל הצלף או הגאון החשיבה שלהם איננה תלויה בהיסק ליניארי, אלא נעה במהירות הבזק, יוצרת מגעים ברמות שונות ומחברת אותם לכדי רעיון חדש. הם נוגעים במחשבות שמאחורי המחשבות המוכרות והידועות. הם פועלים מבעד לחושים רוחניים חדשים: I SPEAK, I HEAR, I SEE, I KNOW, I AM. הם הופכים להיות חלק מהממדים האלה.
הם חיים תודעתית במציאות בה דמעות הופכות לטיפות גשם ושמחה מפעילה מוסיקה מסוימת. הם יודעים לשאול שאלות ולקבל צמוד אליהן את התשובות (תשובות הן מבנים אדירים של רעיונות עצומים). הם אינם מפחדים מהחושך של הממדים הגבוהים כי בתוך כל הטבורים של הבריאה (אשכולות – אשכולות), כולל שלהם, נחה האהבה ללא תנאי...קבלה. לכן מבחינתם החושך של החלל מלא עד גדותיו באור מיוחד.
כדי שגם אנחנו לא נבזבז זמן אלא דווקא נאיץ אותו, כדי שגם אנחנו לא נשרוף משאבים ומאמצים אלא דווקא נמתקד בטיפוס והבאת רעיונות מקומות עליונות יותר, עלינו להכליל ולהתכלל. עלינו לאסוף עוצמה לעוצמה. משמעות הדבר שעלינו לפעול לטובת המכלול הפנימי והחיצוני כאחת. כי העוצמה לפתוח את הפקעת שאנחנו ולייצר פלטפורמת טיפוס עוצמתית, נצברת רק אם אנחנו בשירות למען האנושות ולא למען תועלת עצמית. בתועלת עצמית אנחנו לא מצליחים לייצר כוח שמסוגל לפתוח את כל הצופנים ולאחדם, מאחר ואנחנו משאירים פירורים/תכנים על צלחת האוכל שלנו בגלל העדפות אישיות. אנחנו נפרדים בגלל רוע. הווה אומר, אפקט הפרפר כבר לא עובד במציאות החדשה, כי פרפר לבדו לא מסוגל לייצר עוצמה קריטית של שינוי. שינוי היום דורש עוצמה אדירה שמושגת רק כאשר אנחנו פועלים לטובת המכלול הפנימי/חיצוני כאחת.
העוגנים שעומדים כיום לרשותנו במסע מופלא זה הם: עוגן גרעין המהות העילאית + חוקים קוסמיים שהם non-violable, כפי שתוארו במראת הידע של נובמבר ב' 2013.

אתם מוזמנים:
להתחיל בפרוייקט ייחודי בארגונכם: פיתוח ארגוני המחר החדשים. כתבו לי ונקבע פגישה.
אתם גם יכולים להצטרף ל"ספר הידע" שהובא לפלנטה כדי לשמש מעלית עוצמתית לטיפוס. העבודה איתו מאתגרת ומרתקת כאחת. אתם מוזמנים להגיע להרצאות מבוא ללא תשלום כדי להכיר אותו קצת יותר לעומק (כתבו אלי ותקבלו תאריכים ומקומות). אתם גם מוזמנים לקפוץ למים ולהחליט שאתם רוצים להצטרף ל'פרח' שלי (אחת התוכניות של ספר הידע). אני מרצה ללא תשלום על תוכנית הפרח ב- 4/12 שעה 18:00 (כתבו אלי ותקבלו מידע).


מחכה לכם אנשים יקרים וארגונים אמיצים,
שלכם
ברכה


הוספת מאמר