• מאת שטרודלה

video conferencing - נוח למשתמש

האם משרדכם משתמש בשירותי video conferencing?

 

כיום, רוב החברות הקטנות ובעיקר הגדולות הבינו את החשיבות והצורך של שיחות הוידאו לעומת שיחות הועידה הטלפוניות או הישיבות פנים מול פנים אשר לעיתים לא היו נוחות ומספקות, ופנו לשירותי וידאו קונפרנס בעזרת חברת נקסטל העובדת עם מערכות מבית פוליקום, וכך התאפשר לנהל שיחת ועידה אינטימית או רבת משתתפים גם ללא מפגש פנים מול פנים ואף כשכל אחד במיקום גיאוגרפי שונה, כמו הבית, או משרדו של המשקיע בחו"ל.

 

מהו video conferencing? טכנולוגיה מתקדמת לניהול שיחות וידאו בעיקר לחברות הגדולות אשר נאלצות לקיים ישיבות דחופות או ישיבות בתדירות רבה, דבר היוצר בעייתיות בקרב המשתתפים בה מבחינת זמינותם. כמו כן, כשמדובר על משתתפים רבים ישנו קושי לגייס את כולם, ולכאן נכנסת מערכת ה-video conference. מגוון מערכות קיימות בשיטה זו, המאופיינת בתקשורת באמצעות מסכי טלוויזיה ושאר אביזרים נלווים, כך שכולם יכולים לראות את כולם ולנהל שיחה ממש כאילו היה אחד מול השני. שיחת וידאו כזו ניתן לבצע מכל מקום, אפילו מהבית של אחד המשתתפים.

 

חוץ מיתרון מובהק של טכנולוגיה זו על תוכנות שיחות הוידאו האחרות המוכרות לכולנו, ישנם יתרונות נוספים ל- video conference: שיתוף אלמנטים כמו קבצים, מסמכים ותמונות בזמן אמת, צפייה באיכות HD, ומערכות שמע מתקדמות המסננות רעשים. כל זאת כדי לאפשר שיחה חלקה, ברורה ואיכותית, שברוב המקרים לא יהיה כך הדבר בתוכנות האחרות אשר לא בנויות לתקשורת כזו.

 

מעוניינים לשדרג את שיחות הועידה והישיבות לשיחות וידאו? עברו למערכת video conferencing בעזרת החברות המספקות שירותים אלו.

 

מגוון מערכות של video conference ישנם בשוק: video conferencing לבתי משפט, לחדרי ישיבות, וידאו קונפרנס שולחני ועוד מציעות החברות השונות בשוק כמו נקסטל(nextel) ואחרות. כמו כן מגוון יצרנים עולמים כמו פוליקום וחברותיה, ומציעות מערכות איכותיות ושירותי תמיכה בכל יום ובכל שעה, להפעלת השירות או בתקלות המתרחשות בה. ההפעלה הינה פשוטה ואינה דורשת ידע טכני מורכב.

 

בנוסף, video conferencing מאפשר שירות ללא חדר ישיבות, ובעצם מספר מעין חדר ישיבות וירטואלי, בו ניתן ליהנות מאותה איכות של צפייה ושמיעה, בעזרת מחשב אישי וחיבור לאינטרנט בלבד וללא ציוד קונפרנס. דבר זה מתאים גם לבעלי עסקים אשר מעוניינים להשתמש במשאבים של משרדם. כמו כן, ניתן בצורה זו לנהל שיחה גם עם גורמים בארגון ומחוץ לו אשר להם אין ציוד קונפרנס לעומתכם, אשר יחסוך קניה של ציוד נוסף.

למאמרים נוספים בנושא


הוספת מאמר