• מאת אסאדו

קייטרינג אסאדו

מעוניינים בכל המידע הנדרש על קייטרינג אסאדו ? במאמר זה נספק לכם את כל שתצטרכו לדעת בנושא. קייטרינג אסאדו הוא קייטרינג המתבסס כעל מנות בשר בסגנון דרום אמריקאי אשר נצלות על האש ברמות שונות. העבודה העיקרית היא עם בשר צאן או בקר, אולם בדרך כלל קייטרינג לעסקים וכנסים משלב גם עוף במנות שלו. קייטרינג אסאדו עדיף בהרבה על קייטרינג בשרי מסוג אחר שכן אתם יכולים ליהנות הנאה כפולה: גם לחגוג באירוע מסודר וממוסד, וגם ליהנות מבשר חי ואמיתי כפי שנהנים בפיקניקים ובמנגלים. בקייטרינג בשרי רגיל, בו הב שר מתבשל ולא נצלה כמו באסאדו התוצאות יהיו שונות לחלוטין. על מנת שתוכלו להיחשף למידע רב ככל הניתן על קייטרינג אסאדו הכנו עבורכם מקבץ שאלות ותשובות שנשאלו מפי לקוחות העבר:

מהו היקף המנות של קייטרינג אסאדו ?

היקף המנות רב גוני, וניתן להזמין מהתפריט כל סוג של מנת קייטרינג אסאדו המופיעה בו. כל מנה מתומחרת אחרת, וזה תלוי בעלויות הבשר או העוף בטרם ההכנה. המנות כוללות ערבוב של כמה סוגי בשר, כמו במעורב ירושלמי, או מנות שלמות המתבססות על אומצת בקר, רצועות בשר כבש, ומנות עוף שונות.

האם ישנן הצעות למטבח שאינו כשר ?

ישנן לא מעט הצעות בתחום בשר הבייקון – מדובר בבשר של חזיר שנעשה בכל מיני אופנים – מנקניק ועד למנה מבושלת ברמות שונות. בנוסף, ניתן להישאר עם המנות הכשרות ולהזמין מנות אחרונות אומנותיות מתחום המטבח החלבי. השילוב של השניים עבור מי שלא שומר כשרות הוכיח את עצמו לא מעט פעמים.

האם השירות מתבסס על הגשה או דלפקים בשירות עצמי ?

השירות מתבסס על שניהם, או אחד מהם. בתור מזמין השירות אתה יכול לבחור את דרך ההגשה. גם דרכי ההגשה של הקייטרינג מתומחרות באופן שונה אחת מהשניה. המזון מגיע על גבי קונטיינרים השומרים על חמימותו וטריותו של הבשר ולכן ניתן להוציאו להגשה  או להשאירו לאורחים עבור ההגשה העצמית.

מה נדרש מחברת קייטרינג אסאדו על מנת שניתן יהיה לסמוך על שירותיה ?

חשוב לבדוק שיש לה את כל התעודות הנדרשות מהרשויות לעסוק בבשר. תעודות אלו קשורות למשרד הבריאות והם הגושפנקא שמדובר בחברת אסאדו מובחר בקייטרינג באישור ובפיקוח. בנוסף חשוב לברר על תעודות כשרות, במידה והמטבח הכשר הוא שמעניין אותך.


הוספת מאמר