הצלחות עסקיות

  • 20-03-2014
  • מאת הולידיי

ריקודי שנות ה-60 עם להקה אמיתית

ליין מסיבות הריקודים שבהפקתי, קיים כבר כ-8 שנים. כאשר יזמתי והקמתי את הליין, נתבתי את הרעיון למטרה אחת עיקרית והיא , החזרת המוזיקה החיה לתודעת הקהל. מסתבר שבשנים האחרונות נדחקו מן הבמה הנגנים, מוזיקאים בגלל חדירת המחשוב והדיגטלי. מרבית הבליינים בני ה-50 הדירו רגליהם בגלל סוג המוזיקה והתוכן האומנותי. אני לתומי הייתי משוכנע שעל ידי המוזיקה החיה שתבוצע ותנוגן על הבמה מול קהל הבליינים, הרעיון יהיה גימיק מיוחד ובכך נהיה יחודיים לעומת האחרים. ואכן הרעיון תפס וגם התקדם בתאוצה הולכת וגוברת. נכון להיום בגלל המודעות החלו לצוץ מספר לא מועט של מועדונים אשר פונים אל חתך גילאי ה-40-50 ומציעים להם את הבילוי האולטמטיבי של ליל ששי. כל המועדונים מציעים למעשה את הבילוי במתכונת זהה על העיקרון של "הכל כלול" במחיר הכניסה. התוכן האומנותי מבוסס בעיקר על מוזיקה לריקודים שמנוגנת על ידי די ג'יי, כשהרפרטואר הוא כללי מקיף את כל הז'אנרים בכדי לתת מענה לקהל מגוון מבחינת הרקע, טעם אישי, ומגוון גילאים. בנוסף ישנם תוספות של זמר או זמרת או צמד ששרים כשהם מלווים עצמם בפליי בק או קלידן ממוחשב. כמו כן המועדון מציע את ארוחת הערב והשתייה ללא הגבלה כלול במחיר הכניסה כאמור. על פניו זהו בילוי מושלם מה גם שמחיר הכרטיס נע בסדר גודל של 60-70 ש"ח לאדם.

אנו בליין המסיבות של 50&LIVE החלטנו לא להסחף אלא להיות מוגדרים בקונספט ולהיות דבקים בו.

ראשית המוזיקה שלנו היא חיה מה שנקרא LIVE MUSIC.  על הבמה ניצבת להקה אמיתית של נגנים זמרים זמרות שמבצעים את המוזיקה חי .  כמו כן הגבלנו את עצמנו לסוג מסוים של רפרטואר שמוגבל לשלושה עשורי מוזיקה שנות ה-60,70,80.  מאחר והלהקה היא של נגנים ומן הסתם יש לאפשר גם מנוחה מסוימת למוזיקאים אז בהפסקה שילבנו די ג'יי שימלא את ה"חלל" במוזיקה מדיסקים שהיא מודרנית יותר, ואינה מבוצעת על ידי הלהקה.

אנו גם מקפידים שהלהקה תנגן מוזיקה לועזית מכל העולם בכמה שפות ובכמה סגנונות ומיקצבים וזו יחודה של הלהקה ויכולתה המיוחדת. הזמרים שולטים בכמה וכמה שפות בכדי לתת מענה למגוון הרב.

מאחר והלהקה אינה מבצעת מוזיקה מזרחית ים תיכונית כיון שאינה יודעת לבצע את הסוג הזה, נפקד מקומה של המוזיקה הזו ואין אנו מסתירים עובדה זו, אלא חושפים  זאת בפני כל כדי לא לאכזב את אלה שיגיעו ולא יקבלו את מה שרצו. כך שהמוזיקה המנוגנת במסיבות שלנו היא מוזיקה מערבית.

גם במועדון שלנו אנו מגישים ארוחת ערב מלאה עם סוגים ומבחר משקאות, וגם אנו אימצנו את התמורה על אותו עיקרון של "הכל כלול". דבר נוסף חשוב הוא שאצלנו במועדון לא מעשנים! חד וחלק... העישון אסור בתכלית לעומת מועדונים אחרים שאינם מקפידים על כך למורת רוחם של אלה שאינם מעשנים.

נושא נוסף שאנו מקפידים עליו הוא עוצמת הקול. אנו מודעים למה שקורה היום בארועים המשפחתיים, מאחר ואנו מודעים שהמסיבות הן גם מפגש חברתי, אנו מקפידים שעוצמות הקול יאפשרו לאנשים לדבר ביניהם בין הריקודים.


תדירות  המסיבות אצלנו היא אחת לשבועיים שלושה וזאת בכדי ליצור ביקוש או געגוע למסיבה הבאה, וכמו כן לא לשחוק את הלהקה וצוות ההפקה שעמל בכדי להפיק מסיבה ברמה ובאיכות מרבית.

הנה לכם הסבר מפורט במה שונה ומיוחד ליין המסיבות 50&LIVE משאר המועדונים שנפתחו לאחרונה כפטריות לאחר הגשם...


הוספת מאמר