הצלחות עסקיות

  • 07-05-2014
  • מאת soldark

טרנדים בארגון בר מצווה בכותל

פנייה אל חברה מקצועית לצורך תיאום הסעות בירושלים לכותל הופכת את אחד המקומות הקדושים ביותר ליהדות למוקד עלייה לרגל עבור בר מצווה. כל משפחה יכולה כיום לארגן אירוע בר מצווה בלתי נשכח בליבו של הכותל המערבי. לא משנה אם המשפחה מתגוררת בירושלים, בצפון או בדרום, שירותי הסעות לכותל מבטיחים טקס מרגש ובלתי נשכח. מעבר לכך, הפופולאריות של ארגון טקסי בר מצווה בכותל יצרה לא מעט טרנדים חדשים שכדאי להכיר.

אפשר לערוך בר מצווה בכותל בדרכים שונות. ניתן לדוגמא להזמין מעגל מתופפים, שילווה את המשפחה מרגע הירידה מהאוטובוס ועד ההגעה אל הכותל עצמו. אפשרות אחרת היא לשריין מקום בתוך החלק הפנימי של הכותל. זהו מתחם סגור, קריר ונעים, בו יכול הנער לעלות לתורה כאשר מאחוריו כל בני המשפחה, החברים והאורחים. בר מצווה בכותל מתקיימת כל השנה והעלייה לתורה היא בימי שני וחמישי, אולם יש כאלה שמעדיפים לשלב את האירוע עם ארוחת צהריים גם בימים אחרים.

מסע משפחתי לכותל המערבי

יש עוד כמה טרנדים שכדאי לציין, בהקשר של הסעות לכותל לצורך ארגון אירועי בר מצווה:

א. תחנות ומסע משפחתי – חווית הנסיעה אל הכותל היא חלק בלתי נפרד מהאירוע. מי שמתכוון להגיע עם הסעות לכותל, יכול לתאם עצירה בתחנות מסוימות, להבטיח זמן איכות משותף עם החברים והמשפחה וליהנות מכל רגע פנוי. התחנות נקבעות בהתאם לכמות האורחים, למסלול ולתקופה בשנה. מסע משפחתי לכותל משדרג את האירוע, ויוצר חוויה לכל החיים.

ב. בר מצווה אינטראקטיבית – הטרנד החדש הוא להשתמש בכותל המערבי בתור פלטפורמה לשילוב קליפים אינטראקטיביים. אפשר לצלם את הנער ברחבת הכותל לפני האירוע, להקרין את הסרט בדרך אל הכותל או להשתמש בתמונות בארוחה המתקיימת בתום הטקס.

ג. חלוקת מזכרות – יש הרבה משפחות המוותרות על אירוע מרכזי לטובת ארגון בר מצווה בכותל. מבחינתן של המשפחות, עלייה לתורה ברחבת הכותל מסמלת את שיאו של תהליך ההתבגרות עבור הנער. מעבר לכך, ניתן להפוך גם את האירוע הדתי בכותל לחגיגה משמחת, מרגשת ומקורית באמצעות חלוקת מזכרות. הדבר החשוב הוא לרכוש מראש את המזכרות בהתאם לכמות האורחים ולחלק אותן לפני, במהלך או אחרי האירוע.

ההיבטים הטכניים של בר מצווה בכותל

כל נער יהודי חוגג בר מצווה בגיל 13, וזוכה לעלות לתורה בפעם הראשונה. הוא מקבל על עצמו את עול המצוות, ומציין את המעבר מילדות לבגרות. מבחינת המשפחות והאורחים באירוע, בר מצווה היא טקס מסורתי בעל משמעות אדירה.

עם זאת, על המשפחות המארגנות בר מצווה בכותל לחשוב גם על ההיבטים הטכניים והמעשיים. זהו אירוע המתקיים לרוב בצהרי היום, ולכן הוא דורש חופש מעבודה או בתי ספר, תיאום מדויק של הסעות ועמידה בלוח זמנים. רק באמצעות חברה מקצועית המספקת הסעות לכותל ניתן לממש את הטרנדים החדשים, ולהשיג את מטרת האירוע. 


הוספת מאמר