• 20-05-2014
  • מאת שטרודלה

Telepresence מוצר מדהים

Telepresence בהתאמה מלאה לצרכים שלכם

הטכנולוגיה של Telepresence מעניקה לכם גמישות והטמעה לצורך יישומים ייחודיים, וכדי לעמוד באתגרים רבים שהם ספציפיים לעסק שלכם. הדרישות של כל עסק יכולות להיות שונות ומיוחדות כמו למשל סביבה עם מספר מסכים, כיתת לימוד ובה לוח אלקטרוני משולב ולמעשה כל טכנולוגיה שאתם זקוק לה כדי לנהל את העסק שלכם. Telepresence של חברת פוליקוםמאפשרת לכם להתאים את המוצר לצרכים הייחודים שלכם. לצד זה יש לה תשתית סטנדרטת שבזכותה אתם יכולים לתקשר עם אין-ספור סביבות וידאו. לכן מי שרוכש מוצרי טלפרסנס יכול לתת לדמיון שלו להרקיע שחקים כי השמים הם הגבול.

 

הגמישות הייחודית של Telepresence

גמישות זו עושה את מוצרי טלפרסנס מתאימים לצרכים שונים בין אם מדובר במפעל הייטק או במוסד רפואי, באוניברסיטה או במוזיאון, במשרד קטן או בענק גלובלי עם סניפים ברחבי תבל. כשרוכשים מוצר טכנולוגי משוכלל צריך לבדוק מה תהיה עלות האחזקה שלו. עלות זו נובעת מהתקנה, תחזוקה, תיקון תקלות, שירות, צריכת חשמל, חלפים וכדומה. Telepresence כמו שאר המוצרים של פוליקום מעניקה לכם מוצר עם עלות אחזקה נמוכה ורמת תקלות נמוכה עוד יותר. וכידוע תקלות הן בעיתיות לא רק בגלל עלות התיקון אלא גם בגלל ההפרעה בתקשורת הבין ארגונית.

 

התאמה מלאה לעסק

המשמעות של תקשורת יעילה המותאמת לצרכי העסק עוזרת לכם לפתור בעיות במהירות וכתוצאה מכך הרווחיות של העסק עולה. פחות תקלות, יוצר יצירתיות, עובדים מרוצים ולקוחות מרוצים. כל אלה הם הכלים שעסק זקוק לו כדי לפרוח ולהצליח. עם מוצרי התקשרות של נקסטל אתם זוכים לפגישה וירטואלית שיש בה איכות וידאו כמו בסרט ואיכות קול טובה וצלולה במיוחד. כך אתם משיגים שיתוף פעולה כמו בחיים בלי לצאת מהמשרד, בלי לעלות על מטוס, בלי לנסוע למרחקים. פשוט בלחיצת כפתור.

 

סביבה וירטואלית איכותית

ייתרון נוסף שמעניקה לכם נקסטל הוא השירות המהיר והאיכותי. לכן אם אתם צריכים לקיים שיחת דירקטוריון, להעביר הרצאה באוניברסיטה, לתת יעוץ לרופא בזמן ניתוח, בדיקה של חולה או מצב חירום רפואי – אתם יכולים לקיים את הפגישה ללא השהייה, בלי תקלות ובאותה איכות וצלילות כאילו אתם יושבים זה לצד זה.

 


הוספת מאמר