אינטרנט

  • 11-07-2014
  • מאת amit80maman

עיצוב גרפי ב-2014

לאחרונה אנו עדים לעיצובים גרפיים הכוללים טרנדים כלל עולמיים המאחדים את עולם העיצוב כולו, מעולם הדפוס ועד לעיצוב המובייל, אתרי האינטרנט והאפלקציות. הטרנד העיקרי הוא פשטות, שימוש בצבעים בוהקים, נקיון, עיצוב מימאלי וכל נושא העיצוב השטוח (שרוב מקורו הגיע ממערכת ההפעלה 7 ו-8 של האייפון והאייפד, ומעיצוב האריחים הידוע של מיקרוספט בחלונות 8, לפי.סי ולמובייל)

עקרונות בעיצוב גרפי בשנה האחרונה:

1. עיצוב חלק, ללא הצללות מרובות.
2. שימוש חכם בשכבות בעיצוב משקי משתמש ועיצוב לדפוס
3. עיצוב גרפי וקטורי המיועד לסוגים שונים של מכשירים.

עיצוב גרפי ב-2014 

העיצוב הגרפי בשנה האחרונה התקדם מאוד כאשר המשך פיתוחם של התוכנות הגרפיות של אדובי- הפוטושופ, האילוסטרייטור, אינדייזין ושכלול הקריאטיב סוויט של אדוב - כל גרסאות הCC, ועם התפתחות הטרנדים העולמיים בעיצוב מינימאלי, תרמו מאוד לכך. בנוסף, הרשת מוצפת במדריכים לפוטושופ ועזרים נוספים למעצבים מתחילים ולמעצבים בשלבי התקדמות ורמה גבוהה. אפילו בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום יכולים כיום למצוא הרבה מאוד השראה באתרי האינטרנט העוסקים בעיצוב בפוטושופ. אתר מומלץ הוא אתר עיצוב גרפי, המכיל הרבה עיצובים גרפיים חופשיים להורדה בעלי זכויות שימוש חופשיות.

לסיכום, אין ספק שבשנים האחרונות אנו עדים לריבוי של הרבה מעצבים גרפיים שנהפכים למקצונים בעזרת הכלים שיש כיום באינטרנט, והלמידה העצמית וההתנסות היא חלק חשוב ובלתי נפרד מלמידת המקצוע - וההצלחה בו תלויה במידה רבה מההשקעה בו כל גרפיקאי ומעצב ישב ויתעדכן בטרנדים בעולם העיצוב בשנה האחרונה. בהצלחה


הוספת מאמר