• 27-07-2014
  • מאת julianos

חתונה בטבע – כדי להפוך את האירוע לבלתי נשכח

כל אחד מאיתנו שמתחתן רוצה לערוך אירוע מיוחד במינו אשר יזכרו אותו לאורך זמן. אחד הגורמים המשפיעים במקרה כזה יהיה המיקום של האירוע. אולם אירועים זה תמיד נחמד אבל אם רוצים לערוך חתונה קסומה שבאמת ייזכרו אז ישנם אופציות נוספות אשר יעשו את העבודה ויגרמו לאורחים שלכם לזכור את האירוע לאורך זמן עוד, וזה חתונה בטבע. אירוע בטבע משלב בין הקסם של הפקה נכונה והלוקיישן של האירוע כאשר שילוב נכון בין השניים יכול לגרום אפילו לאירוע הכי פשוט וצנוע להיות גרנדיוזי. אז הנה מספר מקומות להתחתן בטבע שיהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח:

חתונה על הים
להתחתן בחוף ים מול השקיעה, אין יותר מושלם מזה הרי. בריזה מהים, חול וריח של מלח ים באוויר. לים יש את היופי שלו ועם הפקה נכונה, האווירה של הים תעשה את כל שאר העבודה בשבילכם כבר.

חתונה במדבר
באזור מבודד במינו המוקף גבעות של חול והרים של סלעים, הסביבה הדוממת יכולה להפוך כל חתונה מאורגנת לאירוע קסום. פשוט צריך לתת לטבע לעשות את שלו וניצוצות הקסם כבר יעופו לבד.

חתונה במצדה
אז לא כולם יודעים את זה אבל ניתן לערוך אירועים פרטיים במצדה וזה כולל חתונות, למרגלות המצדה בלוקיישן אקסקלוסיבי במיוחד תערכו חופה ואירוע משמח כשמאחוריכם אתר היסטורי חשוב וסמלי מההיסטוריה של היהדות.

חתונה בכרם
שילוב של טבע חקלאי ביחד עם ריחות וצבעים, בשנים האחרונות הקונספט של להתחתן בכרם תפס תאוצה ונהיה פופולארי ביותר בקרב צעירים אשר הבינו שהסביבה המיוחדת של הכרם משלבת מספר רב של חושים מצד האורחים ומגבירה את החוויה של האירוע מעבר לעוד סתם אירוע או חתונה "ממוצעת".

חתונה בשמורת טבע
באתר של קק"ל ניתן למצוא אתרים היסטוריים, פארקים ושמורות טבע אשר ניתן לערוך בהן חתונה. בד"כ אלה הם אתרים מיוחדים ביותר אשר צריך לקבל מראש אישור על מנת לערוך בהם אירוע, אך ללא ספק הטרחה שווה וכן המאמץ של ארגון והפקת החתונה.

חתונה במטע פקאנים
עוד לוקיישן פופולארי לחתונות שלא כולם מכירים אותו. מטע פקאנים תמיד יציע סביבה טבעית ורעננה עם עצים המקיפים ומכסים את כל איזור האירוע ובכך יוצרים בו אווירה קסומה.

הלוגיסטיקה בהפקת האירוע
ובכן הלוגיסטיקה בהפקת אירוע בטבע היא לא פשוטה בכלל. המון גורמים צריכים ליפול ביחד בתאום מושלם. בין הדברים שצריך לחשוב עליהם קודם כל זה הנגישות של המקום כאשר גם הספקים וגם האורחים אמורים להיות מסוגלים להגיע אל הלוקיישן של החתונה. מעבר לכך, מכיוון שהמקום הוא בטבע, לא תמיד תהיה תשתית במקום ולכן דברים כמו חשמל, קירור, מיזוג אוויר או מאווררים, מים ושירותים עבור האורחים הם משהו שבעל האירוע יצטרך לדאוג לו.
חברת הקייטרינג אשר תספק את השירות לאורך כל הערב צריכה להיות מסוגלת להכין אוכל טרי במקום תוך כדי הקפדה על ניקיון והיגיינה ביחד עם רמת שירות אחידה לאורך כל האירוע עצמו.
האופציה במקרה זה היא לקחת חברה אשר תפיק את האירוע ותדאג לתאם בין כל הספקים של האירוע ותוודא שכל הלוגיסטיקה תגיע למקומה.

שיהיה לכם במזל טוב!!


הוספת מאמר