• 09-08-2014
  • מאת sharonkal80

גינות פאר - היום כל אחד יכול

כולנו חולמים על גינות פאר שנראות כמו במגזינים. גינת פאר יפה, המעוצבת באופן מקצועי על ידי גננים מומחים היא מקום נפלא ונוח עבורכם, עבור ילדיכם ואף עבור האורחים. גינה פרטית משדרגת את מראה הבית ומוסיפה לו חמימות ורוגע ובנוסף- היא מהווה מקום מהנה לבלות בו את שעות הפנאי שלכם.

רבים חושבים שלהקים גינה משל עצמם זה עסק מסובך. האמת היא, שכל אחד יכול לעצב לו ולמשפחתו גינה קטנה ואינטימית אפילו במרפסת הבית. גינות פאר הן לא רק לעשירים בלבד, עם קצת מאמץ כל אחד יכול להקים גינה לו ולמשפחתו בהתאם לתקציב שברשותו.


עיצוב גינות פאר- עסק לגנן מומחה

עיצוב גינות פאר הוא דבר שכל אחד יכול לעשות בעצמו, אך מן הראוי להתייעץ עם גננים מומחים ובעלי ניסיון. הקמת גינה דורשת הבנה במבנה הקרקע, בסוגי הצמחים המתאימים לה ובדברים נוספים הדורשים הבנה של גנן מקצועי. כדי להקים גינה ראויה לשמה, יש לבחון את השטח המיועד להקמתה, ולהשקיע מחשבה עד לפרטים הקטנים ביותר. לפני שמקימים גינה מפוארת יש לתכנן היכן ימוקם כל אחד מהאלמנטים ובנוסף - לבנות תכנית ארוכת טווח לצורך תחזוקת הגינה. כדי שגידול הגינה יישא פרי (תרתי משמע) מומלץ לכל אדם המעוניין להקים גינה בביתו לפנות לגנן או לצוות גננים מומחה ולבנות יחד תכנית לעיצוב הגינה.


כיצד ניצור גינה נאה ומעוצבת?

בשוק המשתלות יש מגוון עצום של אביזרים שיגרמו לגינה שלכם להראות מפוארת להפליא. משתלות ברחבי הארץ מוכרות אביזרים המוסיפים נוי לכל גינה: כרי דשא, גדרות חיות, מפלי מים, מזרקות, דשאים סינתטיים, כדים מעוצבים ועוד. לפני שתיגשו למשתלה הקרובה לביתכם ותסערו על שלל האביזרים שיש לה להציע, מומלץ לתכנן את גינת הפאר שלכם בהתאם לתנאי השטח. משמעות הדבר היא, שאם יש לכם שטח רחב, לדוגמא, תוכלו לשתול עצים ופרחים רבים. לעומת זאת, במידה והשטח שהקציתם להקמת הגינה הוא קטן- תצטרכו למקם את העצים והפרחים באופן שייצור אשליה של מרחב. גם כאן כדאי להיות מתוכננים, כדי שהגינה שיצרתם לא תהיה עמוסה בפריטים שאין בהם צורך.


הוספת מאמר