יעדים בארץ

  • 24-10-2014
  • מאת dzrihen

נסיעות לחו"ל וההכנות לקראתן


הבן שלכם נוסע לטיול ארוך במזרח ואתם רוצים לדעת שהוא יחזור בשלום? אם כך, בהחלט אפשר להבין אתכם, כי איזה הורה לא דואג לפני נסיעה כזאת? הדבר הראשון שתוכלו לעשות הוא למנוע מהבן שלכם לצאת לטיול, אך סביר להניח שאתם לא מעוניינים בכך, כי הרי מגיע לו לחוות את העולם וליהנות כמה שאפשר. הדבר השני יהיה להקדים תרופה למכה, ואת זאת תוכלו לעשות על ידי כך שתשכנעו את הבן שלכם לעשות ביטוח נוסעים לחו"ל. הביטוחים השונים שכל אחד מאיתנו יכול לעשות לפני נסיעה לחו"ל יכולים להציל לנו את החיים, כך שמדובר על נושא שלא כדאי לחסוך בו.

לכל נסיעה יש אופי אחר

ביטוח נוסעים לחו"ל זה לא דבר שצריך לעשות רק כשיוצאים לנסיעה כמו זו של הבן שלכם, כי אפילו אם אתם בעצמכם נוסעים לסוף שבוע באירופה, הרי שאתם צריכים ביטוח לחו"ל. לכל נסיעה יש אופי אחר ובכל נסיעה אנחנו מגיעים למקומות אחרים וצפויים לעבור חוויות שונות, ולכן צריך להתאים את הביטוח למה שאנחנו הולכים לעשות. כלומר, אם הנסיעה כוללת בנג'י וכל מיני פעילויות אתגריות אחרות, הרי שהביטוח צריך להיות בהתאם, ואם הנסיעה כוללת רק טיולים בעיר אירופאית גדולה מרכיבי הביטוח יהיו שונים.

השיבה הביתה

זה ברור שכל מי שעושה ביטוח לפני נסיעה לחו"ל לא רוצה להשתמש בו ומעדיף לראות את הכסף שהוא משלם כמו "כסף שנזרק לפח". זו אכן המטרה כי כולנו רוצים לחזור הביתה בשלום, אך עם זאת, נפלאות הן דרכי העולם ואין לדעת מה יקרה לנו. לכן טוב לדעת שיש ביטוח שאפשר לסמוך עליו, כדי שאם חלילה הדברים יתפתחו לא כמו שציפינו, לפחות שתהייה לנו דרך להתמודד עם המציאות בצורה נכונה. 

למידע נוסף באתר הפניקס


הוספת מאמר