• 05-11-2014
  • מאת שיואושר

בוחן תנועה פרטי מומחה

 

ידע רב בתחומים הרלוונטיים

מומחיות היא דבר חשוב שיש לו ערך רב בין אם עוסקים בתחום מוכר מאוד ובין אם מדובר בתחום ממוקד כלשהו. ברגע שאנו מדברים על צורך בשירותיו של בוחן תנועה אנו יכולים להבין מיד עד כמה חשוב שיהיה מדובר במומחה ולא במישהו שיש לו ידע חלקי או שהוא לא יכול להציג ניסיון רב בחקירה של תאונות דרכים ובפענוח של הגורמים שאחראים לתאונה.

 

אלו שמכירים בוחן תנועה פרטי מומחה יכולים לספר על הידע הרב שלו בתחומים רלוונטיים למקרי תאונות בישראל. אדם כזה מכיר את לשון החוק ואת דיני המשפט הקשורים לתאונות דרכים, הוא יודע לבדוק נתונים בשטח ולנתח אותם, הוא מכיר את תחום הנדסת התנועה, והוא גם התוודע להיבטים של בטיחות הנהיגה בכל סוגי הרכבים.

 

חקירה איכותית שמפיקה תוצאות

על מנת לספק תשובות רציניות לגבי סיבת התאונה על הבוחן לבצע חקירות איכותיות ומדויקות כדי שבאמת יוכל להציג רמת מומחיות גבוהה. כך, בוחן תנועה פרטי מומחה מראה שמעבר להצטיידות בציוד חשוב כמו מצלמת וידיאו, סרט מדידה ומכשיר בלימה ותאוצה למשל, הוא גם מכיר את הגורמים הרבים שמשפיעים על התאונות השונות בישראל.

 

בזכות רכישת ידע לגבי התנהגות של נהגים בזמן תאונה, יסודות חקירת תאונה, מכאניקה של כלי רכב, דינאמיקה, תרשימי שטח, מדידות, תיעוד הזירה, השגת ראיות וממצאים, ושיטות חקירה שונות, מראה בוחן תנועה פרטי מומחה עד כמה הוא זה שיכול לא רק להגיש חוות דעת מקצועית אלא אף לפתור תעלומות לא פשוטות לגבי תאונות שקשה מאוד לעמוד על סיבתן.

 

מגיבוש חוות דעת מדויקת ועד להופעה בבית משפט

הנושא של גיבוש חוות דעת הוא זה שמעניין את אלו שנעזרים בשירותיו של מומחה כזה. חוות דעת מדויקת תשפוך אור על תאונות קשות ותביא לכך שניתן יהיה לזכות נהג מסוים מאשמת גרימת מוות למשל. לכן יש לשים עוד יותר את הדגש על חשיבות של היעזרות במומחה ולא במי שאינו מוכשר מספיק או אינו בעל יכולות לשפוך אור על גורמי התאונה.

 

את רמת עבודתו של בוחן תנועה פרטי מומחה אפשר לזהות כמעט מיד. גיבוש תיק החקירה בצורה מאורגנת למשעי, הצגת ההמלצות לגבי כל תאונה, חקירה מקצועית של עדים ומעורבים גם יחד, עריכת חוות הדעת בצורה ברורה ומאירת פנים, והופעה מקצועית בבית המשפט אינם מותירים ספק לגבי היותו של בוחן תנועה מומחה מן השורה הראשונה בכל פעולה שהוא מבצע.

 

 


הוספת מאמר