• 07-01-2015
  • מאת toyotarcoil

טויוטה באזור תל אביב

מותג הרכב המוביל טויוטה נמכר בהצלחה בארץ וברחבי העולם. מאז הגעת רכבי המותג לארץ, בתחילת שנות ה- 90, לאחר הסרת החרם הערבי, דגמי טויוטה כבשו בסערה את השוק וישראלים רבים נהנים מרכבים איכותיים ומתקדמים, ביניהם אגדות כמו טויוטה לנד קרוזר, טויוטה יאריס הקומפקטית ועוד רבים אחרים. טויוטה בגוש דן ותל אביב נמצאת בבעלות יבואן הרכב המוביל, המשווק הבלעדי של המותג טויוטה, חברת יוניון מוטורס. כדאי לדעת כי אולם התצוגה הראשי של טויוטה באזור בני ברק ותל אביב ממוקם במגדלי טויוטה ברחוב יגאל אלון ויש לחברה 28 סוכנויות משנה הנמצאות בפריסה ארצית רחבה, בין היתר באזור המרכז ובתל אביב.

מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר

טויוטה בתל אביב ובני ברק מחויבת לסטנדרטים הגבוהים ביותר של היבואן יוניון מוטורס ושל מותג הרכב המוביל טויוטה. כדאי לדעת כי מותג הרכב מקפיד על מקצועיות סוכנויות המשנה הפועלות בארץ וגם טויוטה בגוש דן ותל אביב פועלת בהתאם לדרישות יצרן הרכב היפני והיא מעניקה שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. כל לקוח זוכה לשירות אדיב, למקצועיות חסרת פשרות ולליווי מקצועי המלווה ביחס אישי חם ולבבי.

אולם תצוגה מודרני

אולם התצוגה של סוכנות טויוטה רייכמן במרכז ותל אביב מציע תצוגה מרהיבה של דגמי טויוטה המיובאים ארצה. באולם התצוגה ניתן לראות את מרבית הדגמים החדשים וליהנות מייעוץ מקצועי בדרך לרכישת הרכב החדש. חשוב לקנות טויוטה מבית טוב ואמין וכך ניתן ליהנות גם משירות מקצועי, ייעוץ חשוב וכמובן ליהנות ממגוון פתרונות מימון ואשראי אשר מסייעים לכל לקוח לרכוש את הרכב החדש המתאים לו ביותר בדרך הנוחה והיעילה ביותר. בסוכנות משנה טויוטה רייכמן באזור תל אביב ומרכז ניתן לקבל הסבר מפורט על כל רכבי טויוטה ולהבין מהם ההבדלים בין הדגמים השונים. כמו כן, ניתן לקבוע מועד לנסיעת מבחן על מנת להתרשם מהרכב ולהתנסות בו כדי להבין מדוע הבחירה בטויוטה היא הנכונה והמתאימה ביותר.

כדאי לדעת כי אולם התצוגה של טויוטה רייכמן במרכז ובני ברק הוא גדול ומרווח ומרגע הכניסה לאולם מתלווה ללקוח יועץ מכירות מקצועי ומנוסה שמלווה את הלקוח לכל אורך שלבי הקנייה, מרגע הבחירה ועד להשלמת העסקה וגם לאחר מכן.

מגוון דגמים

בסוכנות טויוטה רייכמן בבני ברק ותל אביב ניתן להתרשם מכל הדגמים החדשים של טויוטה, ביניהם אגדת השטח לנד קרוזר, רכב העבודה והשטח המוביל היילקס, מיניוואן עם 7 מקומות ישבה, מגוון דגמים קומפקטיים כמו טויוטה יאריס וטויוטה סייס ורסו, וכמובן הדגמים ההיברידיים הידועים של המותג טויוטה, ביניהם פריוס היבריד, יאריס היבריד, קמארי היבריד ואוריס היבריד.


הוספת מאמר