• 09-01-2015
  • מאת toyotarcoil

רכב שבע מקומות

משפחות רבות בישראל מעדיפות לרכוש רכב 7 מקומות וליהנות ממרווח גדול ומנסיעה נעימה ונוחה. כאשר מעוניינים לרכוש רכב 7 מקומות כדאי לדעת כי ניתן להתעניין ברכבי מיניוואן או ברכבי שטח ופנאי ארוכים ובהם 7 מקומות ישיבה. מיניוואן מאפשר נסיעה נעימה ונוחה לשבעה נוסעים, בלי לסבול מבעיית צפיפות, ולכן דגמי המיניוואן אהובים על ידי משפחות גדולות עם יותר משלושה ילדים אך מפתיע לגלות כי גם משפחות עם עד 3 ילדים רוכשות מיניוואן כדי ליהנות מהמרווח העצום ומנוחות נסיעה בעיר ומחוץ לעיר. אחרים מעדיפים לרכוש רכב שטח ופנאי ארוך עם 7 מקומות וגם הם נהנים ממרווח הישיבה העצום ומאפשרות לצאת לטיולים ארוכים גם בשטח.

רכב למשפחה גדולה

רכב שבע מקומות הוא הפתרון המושלם למשפחות גדולות. במקום להחזיק בבית שני רכבים משפחתיים רגילים עם 5 מקומות ישיבה, ולעמוד בהוצאות הכרוכות בכך, ניתן לרכוש רכב גדול ומרווח עם 7 מקומות ישיבה ולהגיע בנוחות מרבית ממקום למקום. למעשה, הנסיעה ברכב מרווח כמו מיניוואן או רכב שטח ופנאי עם 7 מושבים מאפשרת למשפחה לקצץ בהוצאות אחזקת הרכב וכמו כן הרכב הגדול מאפשר למשפחה לצאת לטיולים משפחתיים ברחבי הארץ, לבקר קרובי משפחה וחברים, לצאת לחופשות וכמובן להשתמש ברכב על בסיס יומיומי לפיזור הילדים בגנים ובבתי הספר, לצאת לסידורים ולקניות יחד עם הילדים וכדומה.

טיולים בכל הארץ

רכב 7 מושבים מתאים לנסיעה נוחה ונעימה בעיר ומחוץ לעיר. ניתן באמצעות הרכב להגיע בנוחות לכל מקום וליהנות מטיולים בנופים הקסומים בהם בורכנו בארצנו הקטנטונת. מי שאוהב לשלב גם נסיעות שטח יכול לבחור רכב שבע מקומות מסוג רכב שטח ופנאי כמו טויוטה לנד קרוזר ארוך המציע 7 מושבים נוחים ואפשרות לקיפול שני המושבים האחוריים כאשר זקוקים לנפח מטען גדול. אגב, בטויוטה לנד קרוזר יש מנוע דיזל בנפח 3.0 ליטר ומדובר באחד מרכבי השטח המפנקים והיוקרתיים ביותר, הרכב מיוצר כבר למעלה מ- 60 שנה.

אמנם, כאשר מחפשים רכב 7 מקומות לא חייבים לרכוש רכב שטח וניתן בהחלט ליהנות ממיניוואן מאובזר, מרווח ומפנק אך כדאי לבחור בקפידה את הרכב כך שיתאים לצרכים של המשפחה. כדאי לדעת כי טויוטה מציעה מיניוואן חדש ואיכותי בשם ורסו, מכונית 7 מקומות ישיבה ו- 32 תצורות שונות המאפשרות להתאים את המושבים בהתאם לצורך. כאמור, רכב 7 מקומות מתאים למשפחות גדולות, להסעת נוסעים ולכל מי שזקוק לרכב נוח ומרווח עם חלל מטען גדול להובלת מטענים.


הוספת מאמר