• 12-01-2015
  • מאת toyotarcoil

טויוטה פריוס היברידית

טויוטה פריוס היברידית מגיעה עם 7 מקומות ישיבה ולמעשה מכונית זו היא המיניוואן הראשון בעולם עם מנוע היברידי. הפריוס ההיברידית היא מכונית פורצת דרך שמציעה ביצועים מעולים, עם צריכת דלק יעילה וחסכונית, ורמת פליטת מזהמים נמוכה. טויוטה פריוס היברידית נשענת על הפלטפורמה הידועה והאיכותית של דגם הפריוס הקלאסי אך לדגם זה נוספו 15.5 ס"מ לאורך, 3 ס"מ לרוחב וגם לגובה המכונית נוספו 8.5 ס"מ. למעשה, העיצוב של הפריוס ההיברידית דומה לעיצוב הפריוס הרגילה ורק במבט שני ניתן לראות כי מימדי הרכב גדלו וכמובן. תא הנוסעים לעומת זאת שונה בגלל הקונסולה השוכנת בין המושבים הקדמיים ולרשות הנהג והנוסעים אבזור עשיר ומפנק.

צריכת דלק נמוכה

טויוטה פריוס היברידית מציעה נתוני צריכת דלק מרשימים ונמוכים. היצרן מציג נתוני צריכת דלק משולבת של 24.4 ק" לליטר בתנאי ניסוי ומעבדה, נתון מרשים שהופך את הרכב למשתלם במיוחד. כדאי לדעת כי טויוטה פריוס היברידית מצוידת במנוע בנזין בנפח 1.8 ליטר שמפיק 99 כוחות סוס ומנוע חשמלי מדגם 2MG כך שהרכב מציע הספק מרבי משולב של 136 כוחות סוס. המנוע מגיב במהירות וביעילות ללחיצה על דוושת הגז והרכב מציע ביצועים יעילים ומהנים בעיר ומחוץ לעיר.

7 מושבים נוחים

כל מי שמחפש מיניוואן מרווח ונוח לבטח ישמח להכיר את טויוטה פריוס היברידית, ברכב 7 מושבים נוחים ומרווח גדול לכל הנוסעים, גם בשורה השנייה והשלישית. את המושבים ניתן לקפל במהירות לתוך הרצפה וכך זוכים לתא מטען עצום בגודלו וניתן להוביל בקלות מטענים וחפצים רבים. יש לציין כי חוויית הנסיעה ברכב נעימה, שקטה ונוחה ונוסעי הרכב נהנים מתא נוסעים מעוצב ואלגנטי תודות להנדסת האנוש המתקדמת של מהנדסי חברת טויוטה.

התנהגות כביש נעימה

המיניוואן טויוטה היברידית מספק ביצועי כביש יעילים ונוחים וכל נסיעה הינה חוויה, גם כאשר נוהגים לבד וגם כאשר יוצאים לנסיעה משפחתית בהרכב מלא או מסיעים נוסעים. התנהגות הכביש היעילה תורמת לנסיעה בטוחה ונעימה וחשוב לדעת כי ברכב מותקנות שלל מערכות מתקדמות בתחומי בטיחות ונסיעה. טויוטה פריוס היברידית מצוידת ב- 7 כריות אוויר, מערכת בקרת יציבה חכמה ומתקדמת מסוג VSC, מערכת ABS, מערכת בקרת משיכה ומערכות בטיחות נוספות, בין היתר קורות פלדה בדלתות והגה קורס בזמן תאונה.

טויוטה פריוס מגיעה עם מערכת שמע מקורית ומסך מגע בגודל 6.1 אינץ', בקרת אקלים ממוחשבת, תאי אחסון נוחים וחכמים וכפתור ECO לנהיגה חסכונית וכפתור Power לנהיגה ספורטיבית.       


הוספת מאמר