קידום אתרים

  • 19-01-2015
  • מאת שטרודלה

סטנדאפיסטים - אומנות לשמה

סטנדאפיסטים - יוצאים מהשגרה

העמודים האחוריים בעיתונים השונים מוקדשים, לרוב, לפרסום מופעי סטנד אפ בערים שונות בארץ. סטנד אפיסטים רבים הפכו למוכרים בשנים האחרונות בזכות יכולותיהם להצחיק את הקהל ולגרום לו להתחבר לעולם התוכן עליו הוא צוחק. הם מופיעים באירועים טלוויזיוניים, בתכניות בידור ובסרטי קומדיה, ויש להצלחה הזו סיבות רבות, אך נראה שהסיבה העיקרית היא פשוטה. אנחנו אוהבים לצחוק. הצחוק טוב לנפש ומוציא אותנו מידי פעם מהשגרה, העבודה והלחץ היומיומי. שעת מופע משפרת לנו את מצב הרוח ומעודדת את רוחנו ולכן סטנדאפיסטים זוכים כיום להצלחה כבירה ולמרבית המופעים אוזלים הכרטיסים מבעוד מועד.

 

סטנדאפיסטים - על פוליטיקה וזוגיות

בין השמות המוכרים ביותר כיום ניתן למצוא סטנדאפיסטים מהשורה הראשונה כמו שחר חסון,  אדיר מילר, רשף לוי, צביקה הדר, אורי חזקיה, שלום אסייג ועוד רבים אחרים. הם מככבים בתכניות טלוויזיה שנועדו להצחיק את הקהל והם צוחקים על כל תחום בחיים, לרבות פוליטיקה, זוגיות והורות. הבדיחות של כוכבי הבידור הללו הן לרוב על נושאים שנוגעים בכולנו, וכל אחד יוכל להזדהות עם הדברים הנאמרים ועם הסיטואציות המתוארות. חלק גדול מאותם סטנדאפיסטים אף זוכים לקבל תכניות טלוויזיה משלהם, בהן הם בוחרים נושא מרכזי בו הם מתמקדים מזווית הומוריסטית ומצליחים להצחיק את הקהל ולהגיע לפלחים גדולים יותר באוכלוסייה.

 

סטנדאפיסטים - ערב מצחיק ומוצלח

סטנדאפיסטים רבים מגיעים כיום לכל מקום בארץ, בין אם למופעים פרטיים באירועי חברה וימי הולדת ובין אם לאירועים המוניים יותר באולמי מופעים או בערבי גיוס כספים. סטנדאפיסטים אלה ניחנו ביכולת להצחיק את הקהל ולהפוך את הערב לקליל ונעים, מטרה חשובה וראשונה עבור מארגני אירועים באשר הם. סטנדאפיסטים המוזמנים לאירועים פרטיים גם דואגים, בדרך כלל, להתאים את הבדיחות שלהם לקהל היעד או לסוג הפעילות. אמן המוזמן להופיע בפני עובדים יספר בדיחות על בוסים, עמיתים לעבודה וסיטואציות המתאימות לשגרת המשרד, וקומיקאי שמופיע בפני מבוגרים ביום ההולדת ה-60 של סבא ככל הנראה יספר יותר בדיחות על גיל, משפחה ונושאים אחרים שמדברים אל ליבו של הצופה.

 

סטנדאפיסטים בכל פינה בישראל

כמות נכבדת של מופעי סטנד אפ מתקיימת במקומות מרכזיים בתל אביב, אבל סטנדאפיסטים מטיילים לכל פינה בישראל כדי להופיע, להצחיק ולמשוך קהל. השמות הגדולים ביותר מופיעים גם בירושלים, חיפה, באר שבע ובערים קטנות יותר, והם מצליחים לסחוף אחריהם צופים רבים שנהנים לבלות ערב מיוחד ומצחיק. זוהי דרך מלהיבה לבלות ערב עם בן או בת הזוג או להעביר ערב עם חברים בצורה שונה מהרגיל. כמעט בכל ערב מופיעים סטנדאפיסטים במקומות שונים, בין אם בהופעות פרטיות ובין באירועים עסקיים או במופעים סגורים לוועדי עובדים. אנשים שאוהבים מופעי בידור והומור ורוצים לבלות ערב בצחוק ובכיף, מופעי סטנדאפיסטים הם בדיוק בשבילם.

 


הוספת מאמר