• 20-01-2015
  • מאת hraphaelt

דפ"ר 90 - אפליקצית הכנה לצו ראשון

אם יש לכם פרופיל קרבי מתאים ואתם חולמים להגיע לטיס או לשייטת 13, סיירת מטכ"ל,669 (יחידת חילוץ), חובלים, דובדבן, אגוז, שלדג, מגלן ולכל סיירת רצינית אחרת או שברצונכם להיות קצינים או מפקדים בכדי לשפר את סיכוייכם עליכם לקבל דפ"ר כמה שיותר גבוה!!

אם אין לכם פרופיל צבאי מתאים לקרבי אבל אתם רוצים להגיע ליחידה טכנולוגית מתקדמת או ליחידת מודיעין למשל 8200, ממר"ם, פסגות וכו'. המבחן הפסיכוטכני ישפיע עליכם הרבה יותר ויוביל אתכם לתפקיד שימצה את יכולתיכם השכליות. כמו כן כדי להיות מפקדים או קצינים עליכם להשיג ציון דפ"ר גבוה מספיק, ולא, לא תוכלו לצאת לקצונה ופיקוד (כמובן שיש חריגים!).

מהו המבחן הפסיכוטכני?

יש לכם רק הזדמנות אחת לעשות את המבחן הפסיכוטכני (ישנם מקרים חריגים מעטים ביותר). לכן עליכם להשיג את הטוב ביותר שלכם בבחינה זו. הבחינה הפסיכוטכנית דומה לבחינה הפסיכומטרית במספר מישורים אך שונה ממנה. באפליקציית דפ"ר 90 תוכלו למצוא מספר רב של מבחנים לדוגמא ותרגולים שיכינו אתכם לקראת הבחינה הפסיכוטכנית.

באפליקציית דפ"ר 90 תוכלו למצוא מילים לצו ראשון שמומלץ ללמוד טרם הבחינה, מבחני צורות שנקראות אנולוגיות צורניות, שאלות אנליטיות, שאלות בהבנת הנקרא ושאלות הבנת הוראות, שאלות השלמת משפטים. בהכנה למבחני המיון תשפרו את הסיכוי שלכם לקבל ציון גבוה בדפ"ר ובעקבות כך להשיג תפקיד מאתגר ואיכותי בצה"ל. http://dapar.co.il/


הוספת מאמר