• 02-02-2015
  • מאת toyotarcoil

מוסך טויוטה

האם רכשתם את אחד מדגמי טויוטה ואתם מחפשים מוסך טויוטה אמין ומקצועי באזור המגורים שלכם או קרוב למקום העבודה? ובכן, כדאי לדעת כי היבואן של טויוטה מציע פריסה רחבה של מוסכי שירות מטעם היבואן, חברת יוניון מוטורס. יש לציין כי כל מוסך טויוטה חייב לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של היבואן ועליו לפעול לפי הנחיות חברת טויוטה העולמית. במוסכי השירות של היבואן ניתן לקבל מענה מקצועי מקיף לכל התחומים, לרבות מכונאות רכב, חשמל ודיאגנוסטיקה, פחחות וצבע ועוד.

איתור מוסך קרוב בתל אביב

כדי לאתר מוסך טויוטה ניתן לפנות לשירות הלקוחות של יבואן טויוטה בישראל, חברת יוניון מוטורס, או לחפש באמצעות רשת האינטרנט. יש מוסכי שירות רבים המציעים שירות תיקונים לרכבי טויוטה כאשר חלק מהמוסכים מתמחים גם במשאיות של חברת טויוטה וברכבים אחרים של המותג טויוטה. כאשר הרכב נמצא תחת אחריות, כלומר רכב חדש, יש להקפיד על טיפול מקצועי רק במוסכי השירות הפועלים באישור היבואן וכך מבטיחים שירות מקצועי לרכב האהוב ומענה מתקדם עם אחריות על הטיפולים. חשוב לזכור כי מוסך טויוטה מורשה מחזיק ברשותו את כל הציוד הנדרש לספק שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר לרכבי טויוטה ומחסן חלפים עם חלפים איכותיים ומקוריים בלבד.

שירות מכל הלב

מוסך טויוטה הפועל באישור היבואן מחויב לסטנדרטים גבוהים ולשירות מקצועי המלווה ביחס אדיב וחם. כל לקוח של מוסך טויוטה זוכה למענה מתקדם ולשירות מכל הלב. לקוחות טויוטה יודעים לספר כי אין תחליף למוסכי השירות של היבואן וכדאי לדעת כי באמצעות ציוד הבדיקה המתקדם והממוחשב במוסכי השירות ניתן לאתר תקלות בזמן ולספק מענה מקצועי מהיר ואיכותי כדי למנוע בעיות עתידיות, כך חוסכים למעשה כסף ונמנעים מבעיות יקרות יותר בעתיד.

שירותי המוסך טויוטה באזור תל אביב

כאמור, מוסך טויוטה מתמחה בכל העבודות הנדרשות לתיקון ולתחזוקת רכבי טויוטה. המוסך מציע שירותי מכונאות רכב ברמה גבוהה הכוללים תיקוני מנוע, טיפולים שגרתיים בהתאם להנחיות היצרן, תיקוני ובדיקות מערכת הבלמים וההיגוי, איזון גלגלים, בדיקות חורף ועוד. כמו כן, המוסך מציע מחלקת צבע ופחחות וכל מוסך פועל מול חברות הביטוח על מנת לתקן רכבי טויוטה שניזוקו בתאונות דרכים. בנוסף, מוסך טויוטה מטפל בכל בעיות החשמל, מבצע דיאגנוסטיקה ומציע כל שירות אחר שנדרש לתיקון ולתחזוקת הרכב. כדאי לדעת כי מוסכי השירות מציעים שירות העברת מבחן רישוי שנתי ויש אפשרות של איסוף הרכב מבית הלקוח והחזרתו לאחר הטיפול או לאחר העברת הטסט.


הוספת מאמר