• 05-02-2015
  • מאת dzrihen

איך לבחור מתנות טכנולוגיות לבני הזוג שלנו


אחד מהדברים המורכבים ביותר שצריך להתמודד איתם בזוגיות זה איך לבחור מתנות, כי למעשה לכל זוג יש הרבה אירועים שהוא מציין. בדרך כלל יש את יום השנה, את יום ההולדת של כל אחד מבני הזוג ועוד הרבה ימים אחרים ששווים חגיגה, כך שבמהלך השנה יש לא מעט מתנות שאנחנו רוצים לתת אחד לשני. מעבר לכך שאתם יכולים להזמין אחד את השני למסעדות טובות כדי לחגוג אירועים חשובים, כדאי שתחשבו מידי פעם גם על מתנות של ממש, כי בין אם תיקנו לבן הזוג אייפון 5 ובין אם תיקנו לו גלקסי 4, מכשירים כאלה הם מתנות מושלמות.

מתנה שאפשר להשתמש בה

הרבה פעמים הדילמה לגבי המתנות השונות שנוכל לקנות לבני הזוג שלנו מתחילה בשאלה האם אנחנו רוצים לקנות להם משהו מפנק או משהו שימושי כמו אייפון 5. אין ספק שיש הבדל בין השניים, כי כרטיסי טיסה לחופשה מפנקת יכולים להוות חוויה שתישאר לכל החיים, אך מכשיר נייד זה משהו שבן הזוג יעשה בו שימוש יום יומי. לכן למעשה המסקנה היא שאם גם לכם יש הרבה ימים שאתם חוגגים בהם עם בן הזוג כדאי לשלב בין האופציות. כלומר, לעיתים עדיף לבחור מתנות שימושיות ולעיתים עדיף לבחור מתנות מפנקות שאתם יודעים שבן הזוג שלכם לא היה קונה לעצמו.

כמה צריך להשקיע במתנה?

זו השאלה השנייה שבדרך כלל מטרידה את מי שרוצה לקנות משהו לבן הזוג שלו, וכמובן שאין עליה תשובה אחת נכונה. כל אחד מאיתנו מתנהל על פי תקציב חודשי אחר ולכל אחד יש שיקולים שונים, אך מה שבטוח זה שכן כדאי להתייחס גם להוצאה הכלכלית ולמחיר כשקונים מתנות.

 

 


הוספת מאמר