קידום אתרים

  • 09-02-2015
  • מאת שטרודלה

מסיבת רווקות - חוויה חושית

 

מסיבת רווקות - פרויקט מיוחד

תכנון מסיבת רווקות הוא פרויקט מורכב, שבמסגרתו צריך לשים לב להרבה מאוד פרטים קטנים כמו קביעת לוח זמנים ותוכן המסיבה, הזמנת המשתתפות, ניהול תקציב ובניית תפריט מתאים. המשימה המורכבת ניתנת בדרך כלל לחברה הטובה של הכלה, כמעט רגע לאחר שהחתן כורע על ברך אחת ומציע נישואין לבחירת ליבו. זה השלב שבו את, מתכננת האירוע, צריכה לשבת ולבנות מסיבת רווקות כמעט מאפס, ולתכנן את המשימות המוטלות עלייך במסגרת הזו. והמשימות רבות – אוכל, שתייה, לוחות זמנים, מיקום, קונספט, הפעלות – כל אלה מוטלות על המארגנת, ובמקרים אלה אפשר ואף מומלץ לגייס את חברותיה האחרות של הכלה לעזרה.

 

מסיבת רווקות - בחירת מיקום

אחד המרכיבים המשמעותיים בתכנון מסיבת רווקות הוא בחירת הלוקיישן. בשנים האחרונות צוברת תאוצה תופעה חדשה, לפיה מסיבות רווקות מתקיימות בצימר או בווילה יוקרתית במשך סוף שבוע שלם. מסיבת רווקות של סוף שבוע דורשת מהמארגנת לבחור מקום מתאים ומפנק שיוכל גם להכיל את כל משתתפות המסיבה בנוחות רבה ככל האפשר. מסיבת רווקות בצימר או וילה גם מחייבת היערכות מוקדמת מבחינת כמות האוכל והשתייה, סידורי שינה וכן הלאה. אם הזמן קצר והכלה טרודה במטלות לקראת האירוע, ניתן לקיים מסיבת רווקות שתימשך כמה שעות בלבד בדירה של אחת המשתתפות, או במסעדה, בר, מועדון או מקום אחר שיוכל לארח את האירוע המשמח.

 

מסיבת רווקות - התכנית האמנותית

בכל מסיבת רווקות כיום נהוג לשחק משחקים הקשורים לכלה או לחתונה, ובמקרים רבים גם מתקיימות פעילויות על ידי אמן אורח. פעילויות אלה יכולות לכלול סדנת סושי, קורס מזורז לריקודים מז'אנר מסוים, הרצאה של סקסולוגית, סדנת צחוק וכן פעילויות רוחניות יותר כמו קריאה בקלפים או נומרולוגיה. כל אחת מהפעילויות הללו היא פתרון נפלא למסיבת רווקות, שכן אמן אורח מעביר את הערב כולו בהנאה רבה עבור המשתתפות, מה שמקל על כולן, בוודאי כאשר מרבית המשתתפות נפגשות בפעם הראשונה דווקא במסיבת הרווקות. גיבוש במסיבה יהפוך גם את החתונה עצמה למהנה ושמחה יותר, כאשר הבנות המגובשות ייפגשו שוב על רחבת הריקודים.

 

מסיבת רווקות - ההצלחה בפרטים הקטנים

לאחר בחירת המיקום והקונספט של האירוע, ישנם פרטים קטנים נוספים שצריך לשים אליהם לב בתכנון מסיבת רווקות. בבחירת התפריט חשוב לבדוק האם בין המשתתפות ישנן בנות ששומרות כשרות, נמנעות מאכילת בשר או נשים הרות שנמנעות מאלכוהול וסושי, למשל. בניית תפריט מגוון שיתאים לכולן הוא חשוב, שכן משתתפות המסיבה לרוב נדרשות לסייע במימון החגיגה וכדאי לאפשר לכולן ליהנות ממנו באופן שווה. בנוסף, כדאי לוודא שהמיקום מתאים ונוח לכולן, גם לאלה שמגיעות מאזורים מרוחקים יותר בארץ, שהפעילויות יתאימו לאופי הכלה אבל גם יהיו מקובלות על המשתתפות הנוספות, וכמובן שכל התכנונים הללו כפופים לתקציב שיש לקבוע מראש, בהתאם למספר המשתתפות. האתגר אולי גדול – אבל ההנאה מובטחת!

 

 

 

http://www.mesibot.co.il/default.asp?CategoryId=20


הוספת מאמר