• 10-02-2015
  • מאת toyotarcoil

טויוטה קורולה החדשה

טויוטה קורולה החדשה נחשבת לאחת המכוניות הנמכרות ביותר ברחבי העולם והרכב זוכה להצלחה עולמית ושובר שיאי מכירות במדינות רבות בעולם. הדגם הראשון יוצר כבר בשנת 1966 וזכה לשם 10KE, וכדאי לדעת כי עד היום נמכרו למעלה מ- 40 מיליון מכוניות מדגמי הקורולה השונים שיוצרו לאורך השנים. הרכב הגיע לישראל רק בתחילת שנות ה- 90 לאחר הסרת החרם הערבי ומיד עם הגעתו זכה לעניין רב ולנתוני מכירות גבוהים. טויוטה קורולה אהובה בישראל וזוכה לביקוש רב, כדאי לדעת כי הרכב שומר על ערכו לאורך השנים ולכן מעבר ליתרונותיו הרבים יש לו גם ביקוש נרחב בשוק המשומשות.

אריזה חדשה ומודרנית

טויוטה קורולה החדשה מתחרה בהצלחה רבה בקטגוריית המכוניות המשפחתיות. הרכב מגיע עם עיצוב אלגנטי מרהיב ומושך ויש לו גוף מפוסל ומראה יוקרתי שמסובב מבטים מכל עבר. כדאי לדעת כי מעצבי חברת טויוטה העולמית הגדילו לעשות בדגמים החדשים של הקורולה ומיד עם פתיחת הדלת נחשפים לרמת הגימור הגבוהה ולהנדסת האנוש המתקדמת. רמת האבזור ברכב הן מן הגבוהות בסגמנט המשפחתיות וברכב מותקנת מערכת מולטימדיה מקורית ומשוכללת עם מצלמת רוורס ודיבורית.

ביצועי כביש מרהיבים לטויוטה

טויוטה קורולה מספקת חווית נהיגה יוצאת דופן ובזכות שלל הטכנולוגיות החדשניות אשר מותקנות ברכב זוכים הנהג והנוסעים לביצועי כביש מרהיבים תוך פליטת מזהמים נמוכה וצריכת דלק מפתיעה. טויוטה קורולה החדשה מצוידת במנוע 1.6 ליטר שמפיק 132 כוחות סוס ב- 6,400 סל"ד. המנוע החדשני משויך לתיבת הילוכים אוטומטית ורציפה עם 7 הילוכים והשילוב האיכותי תורם לצריכת הדלק הנמוכה, 21.74 ק"מ לליטר בהתאם לבדיקת היצרן בתנאי מעבדה.

טויוטה קורולה החדשה ידידותי לסביבה

בשנים האחרונות גברה המודעות לחשיבות נושא איכות הסביבה וחברת טויוטה הרימה את הכפפה והחלה לייצר רכבים ידידותיים יותר לסביבה. טויוטה קורולה החדשה חסכונית בצריכת הדלק ובזכות מנועים יעילים ושלל מערכות טכנולוגיות חדשניות הרכב מציע רמת פליטת מזהמים נמוכה וכך רוכשי הרכב נהנים גם הם מתרומה לסביבה. חשוב לדעת כי גם במפעלי הייצור של חברת טויוטה מקפידים על תהליכי ייצור חדשניים וידידותיים לסביבה.

תמורה מלאה למחיר

טויוטה קורולה ידועה כמכונית אטרקטיבית המעניקה תמורה מלאה למחיר. הרכב מציע אבזור עשיר ונדיב, ביצועים מעולים, מנוע עם הרבה כוח, תא נוסעים מרווח ונעים ותא מטען מספק. טויוטה קורולה היא בחירה איכותית ונכונה לכל מי שמחפש רכב משפחתי נוח ומתקדם עם עיצוב שובה לב, נוכחות בולטת על הכביש ושירות מבית טויוטה.


הוספת מאמר