• 15-02-2015
  • מאת toyotarcoil

שירות מקיף לרכבי טויוטה

מוסכי טויוטה

אם גם אתם רכשתם את אחד מרכבי טויוטה לבטח אתם מרוצים ונהנים מרכב אמין ואיכותי לאורך שנים. יבואן טויוטה בישראל, חברת יוניון מוטורס, מציעה מוסכי טויוטה בפריסה ארצית רחבה כך שכל בעלי רכבי טויוטה יכולים לפנות לשירות מקצועי ומתקדם באחד ממוסכי השירות. יש לציין כי ליבואן אולם תצוגה ראשי בתל אביב ויש לחברה 28 סוכנויות משנה אשר נמצאות בבעלות יזמים ואנשי עסקים מקצועיים המתמחים בשירות לבעלי רכבי טויוטה. לכן, כאשר מחפשים מוסכי טויוטה ניתן לקבל עזרה במוקד השירות של היבואן או לאתר מוסך קרוב באמצעות האינטרנט.

מקצועיות ללא פשרות

מוסכי טויוטה מחויבים לסטנדרטים גבוהים במיוחד בהתאם לתנאי החוזה מול יבואן טויוטה בישראל, חברת יוניון מוטורס, ועל פי הדרישות של יצרן הרכב היפני המוביל, טויוטה העולמית. במוסכי השירות של טויוטה בארץ תיהנו מצוות מקצועי שעובר הכשרות על כל רכבי טויטה ובכל מוסכי טויוטה בישראל יש ציוד ייעודי על מנת לספק שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר לרכבי החברה. מוסכי השירות של טויוטה מקפידים על מקצועיות ללא פשרות וכל לקוח זוכה למענה הטוב ביותר עבור רכבו מתוך דאגה כנה לבטיחות הנהג ונוסעי הרכב.

שירות מקיף לרכבי טויוטה

אם אתם מחפשים שירות מקצועי לרכב הטויוטה שלכם אסור להתפשר על איכות השירות ומקצועיות הצוות. מוסכי טויוטה מעניקים שירות מקיף וכולל לכל רכבי החברה, לרכבי טויוטה חדשים הנמצאים תחת אחריות וכן לדגמים הישנים יותר. במוסכי השירות של טויוטה ניתן לקבל מענה מקצועי לכל בעיה המתעוררת ברכב, לרבות שירות מכונאות רכב ברמה גבוהה, שירות מקצועי ומתקדם במחלקת הפחחות והצבע, שירותי תיקונים למערכות החשמל ברכב, שירות דיאגנוסטיקה באמצעות ציוד משוכלל וממוחשב שמגיע ישירות ממותג הרכב טויוטה ושירותי תיקונים וטיפולים נוספים בהתאם לצורך. כמו כן, מוסכי טויוטה מעניקים שירותי בדיקת חורף חשובים ומצילי חיים, טיפולים שגרתיים הנדרשים לתחזוקה שוטפת של הרכב, החלפת צמיגים, בדיקות ממוחשבות של רמת פליטת המזהמים ועוד.

שירות מתקדם ללקוחות החברה

מוסכי טויוטה מספקים חוויה נעימה לכל לקוח המגיע עם רכבו לטיפול שוטף או לתיקון בעיה שגילה ברכבו. כדאי לדעת כי החברה מפעילה מוקד חירום מסביב לשעון לטובת לקוחותיה וכך ניתן לקבל סיוע בכל עת, מכל מקום. בנוסף, מוסכי טויוטה מציעים שירותים ייחודיים כמו שירות העברת מבחן רישוי שנתי (טסט), שירות עד בית הלקוח שמאפשר לקחת את הרכב ולהחזירו בתיאום, מחסן חלפים מקוריים, שירותי בדיקת רכב ועוד מגוון שירותים מתקדמים ואיכותיים ללקוחות החברה.


הוספת מאמר