• 16-02-2015
  • מאת dzrihen

רכישת רכב והביטוחים השונים שצריך לעשות


קיבלת את ההחלטה לקנות את הרכב הראשון בחיים שלך ואתה תוהה מה זה דורש ממך? אם כך, הדבר הראשון שאתה צריך לדעת זה שההוצאות יהיו יותר גבוהות ממה שאתה חושב. כלומר, הרבה אנשים טועים וחושבים שכאשר קונים רכב הקנייה עצמה היא ההוצאה היחידה, אך האמת היא, שזה בכלל לא מדויק. ברגע שתיפנה אל סוכן ביטוח רכב אתה תראה כמה אלפי שקלים יהיה עליך לשלם בכל שנה על ביטוחי הרכב, ולכן חשוב מאוד לקחת את כל הנתונים האלה בחשבון כשעושים את חישוב הכדאיות.

איך נכון לבחור סוכנות ביטוח?

כמו שאתה יכול לתאר לעצמך, יש הרבה מאוד חברות ביטוח שיכולות לתת לך שירות. זה לא משנה אם החלטת לעשות רק ביטוח חובה או שאתה רוצה לעשות את כל הביטוחים האפשריים לרכב שאתה קונה, כי בכל מקרה יהיה עליך לבחור סוכן ביטוח רכב שיוכל לתת לך הצעת מחיר. חשוב לדעת שיש לפעמים הבדלים מהותיים בין המחירים השונים שניתן לקבל אצל כל חברת ביטוח, ולכן בהחלט כדאי להתעקש ולהשוות מחירים. זה נכון שאתה רוצה את הטוב ביותר לרכב שלך ואתה בוודאי רוצה ביטוח שיהיה כמה שיותר מקיף אך לא כדאי להסכים לשלם על כך מחירים מופקעים.

האם משתלם לקנות רכב משומש?

חשוב לדעת שכאשר עושים את החישובים לפני קניית רכב יש משמעות גם לשאלה האם קונים רכב חדש או לא. מעבר לכך שקניית רכב מיד שנייה יכולה להוזיל את המחיר על הרכב עצמו, היא גם יכולה להשפיע על מחירי הביטוח שתשללם ולכן כדאי שתבדוק את הדברים לעומק. רכב זה תמיד הוצאה כלכלית גדולה אך מצד שני זה מקל על החיים והופך אותם לנוחים יותר, כך שכדאי לשקול זאת.

 

 


הוספת מאמר