• 23-02-2015
  • מאת toyotarcoil

טויוטה ראב 4

ישראלים אוהבים את רכבי השטח העירוניים ובין הדגמים השונים אשר נמכרים בהצלחה רבה בארץ ניתן למצוא את טויוטה ראב 4 שמציע שילוב מושלם בין יופי, אופי ואיכות. טויוטה ראב 4 החדש מצויד במנוע עוצמתי בנפח 2,000 סמ"ק שמפיק 158 כוחות סוס. הרכב מגיע עם שלל מערכות טכנולוגיות מתקדמות בתחומי בטיחות ונהיגה וכך הנהג ונוסעי הרכב זוכים לנסיעה בטוחה וחווייתית וגם לצריכת דלק יעילה אשר עומדת על 13.9 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת (על פי נתוני היצרן). יש לציין כי הרכב מתאים לכל אדם הזקוק לרכב יעיל ונוח לנסיעות בעיר ובכבישים בינעירוניים ומספק מענה איכותי לנסיעות בכל תוואי הדרך כולל נסיעה בשטח תודות למערכת אקטיבית של 4X4, מערכת מתקדמת וממוחשבת המתאימה עצמה לתנאי הדרך המשתנים.

חוויית נהיגה מרגשת

טויוטה ראב 4 מעניקה חוויית נהיגה מרגשת בכל תנאי הדרך. הרכב אוחז היטב בכביש ותודות למערכות הטכנולוגיות המתקדמות אשר מותקנות בו הופכת כל נסיעה, קצרה או ארוכה, לחוויה מהנה ובעיקר בטוחה. טויוטה ראב 4 מתאימה לנסיעה ברחובות העיר הסואנים ולנסיעה מהנה ונוחה מחוץ לעיר. הרכב מתאים לשימוש יומיומי ולכן מספק מענה איכותי גם למשפחות עם ילדים המחפשות רכב מודרני ואלגנטי, בטוח מאוד שמציע נסיעה חלקה וחוויה מרגשת בכל פעם מחדש.

כדאי לדעת כי הישיבה הגבוהה מאפשרת לראות היטב את תוואי הדרך מקדימה והנהג זוכה לשדה ראייה מעולה. כמו כן, טויוטה ראב 4 מציעה חוויה בכל נסיעה בשטח תודות למתלים הנוחים ולטכנולוגיות החדשניות שתורמות לנסיעה בטוחה במהל הטיולים והנסיעות בתוואי שטח 4X4.

אבזור נדיב במיוחד

טויוטה ראב 4 מצוידת היטב ומציעה רמת אבזור עשירה ונדיבה במיוחד שכוללת מערכת שמע מקורית משוכללת ואיכותית, בקרת אקלים דיגיטלית עם מזגן עוצמתי, דלת תא מטען שניתן להפעיל חשמלית, שליטה נוחה מההגה על מערכת השמע, הדיבורית וצג נתוני הנסיעה, הגה מצופה עור, מושבים נוחים עם ריפודים איכותיים ומעוצבים ועוד. בנוסף, לנהג ולנוסעים ברכב שלל תאי אחסון נוחים וחכמים כמו מחזיקי כוסות ובקבוקים ותאי רשת בגב המושבים הקדמיים.

ביצועים מעולים

כל מי שמחפש רכב שטח עירוני נוח ובטוח שמספק ביצועים מעולים לבטח יתאהב בדגם החדש של טויוטה ראב 4. הרכב מציע מנוע חזק ויעיל המשויך לתיבת הילוכים אוטומטית רציפה עם 7 הילוכים קדמיים. טויוטה ראב 4 מציעה 4 תכניות נהיגה לבחירה כגון- מצב נהיגה ידני, אוטומטי, אוטומטי ספורט. כאמור, כל נסיעה ברכב, בעיר ובשטח הינה חוויה עוצרת נשימה שגורמת לכל אדם להתאהב ברכב וליהנות מביצועים מעולים וייחודיים.הוספת מאמר