• 24-02-2015
  • מאת doseo

בדקו עם החברים על אופניים חשמליים מומלצים

אם אתם מחפשים אופניים חשמליות למכירה, ואין לכם שום היכרות מוקדמת עם השוק, אתם רוצים לבדוק עם אנשים שכבר רוכבים על אופניים חשמליות, ולבדוק האם תוכלו למצוא אופניים חשמליים מומלצים. כאשר אתם מבקשים את ההמלצות מאותם אנשים, תחשבו על אלמנטים שונים כמו הצורך שלכם לקחת את האופניים שלכם יחד איתכם לכל מקום, ולא להשאיר אותם קשורים בחוץ, חשופים לחסדי הטבע ולחסדי הגנבים. לשם כך למשל, תוכלו לברר אודות אופניים חשמליים מתקפלים אותם ניתן, פשוטו כמשמעו, לקפל לשני חלקים ולשאת איתכם אל תוך הרכבת, אל המשרד, אל הבית, אל החברים ואל כל מקום אליו אתם הולכים. כאשר מדובר על כלי תחבורה משמעותי כל כך בחייכם, נושא זה הופך להיות חשוב בהחלט.

בדקו את גודל המנוע והעוצמה שלו

פרמטר נוסף שאותו אתם רוצים לבחון כאשר אתם מבררים על אופניים חשמליות למכירה, הוא המנוע החשמלי המותקן על האופניים. מה גודל המנוע, מה ההספק שלו, מה היא כמות הכוח שיודע המנוע לספק, והאם הוא מתאים לתנאי השטח בו אתם צפויים לנסוע עם האופניים. כך למשל, אם אתם צפויים לנסוע בשטח מישורי לחלוטין כמו רחובות תל אביב, תוכלו להסתפק בכל מנוע של אופניים חשמליים, אך אם מסלול הנסיעה שלכם כולל מעט עליות, אתם רוצים לבדוק אופניים חשמליים מומלצים עם מנוע מעט יותר גדול ויותר חזק.

כדאי לעשות נסיעת מבחן קצרה לפני הרכישה

כמו כן, לפני שאתם סוגרים את העסקה, כדאי לעשות נסיעת מבחן קטנה על האופניים, להרגיש את העוצמה, להרגיש את מאפייני הנסיעה, ולבדוק האם העוצמה מספיקה לכם או שאולי ההיפך הוא הנכון, ואולי אתם מעוניינים במנוע מעט יותר קטן, שלא יאפשר לכם להגיע למהירויות שהופכות להיות לא בטוחות. נושא הבטיחות הוא נושא חשוב מאוד בכל מה שקשור לאופניים חשמליים, ואתם רוצים לוודא שאתם מפתחים גישה מתאימה כלפי הרכיבה עליהם, גישה שאמורה להיות שונה לחלוטין מזו שאתם מיישמים כאשר אתם רוכבים על אופניים רגילים, גישה שצריכה להיות קרובה יותר לרכיבה על קטנוע או אופנוע.הוספת מאמר