ארועים ושמחות

  • 01-03-2015
  • מאת Daniel.B

המקומות היפים לחגיגת בר/בת מצווה

חגיגת בר / בת מצווה בירושלים היא חוויה מיוחדת. לבני הנוער, האירוע החגיגי מעיד על שלב נוסף בהתבגרות בו נדרש מהם לקחת אחריות. עבורם המפגש עם קרובי המשפחה והאורחים המגיעים לחגיגת המצווה מרחוק הוא מרגש במיוחד. ירושלים מספקת אווירה נפלאה המתאימה לאירועים משפחתיים חגיגיים ואירוע בת / בר מצווה בירושלים הוא הזדמנות נפלאה למארחים לשלב את המוזמנים במגוון האטרקציות שמציעה העיר למבקרים.

חוויה מרגשת במיוחד היא בר מצווה בכותל, הכוללת עליה לתורה. טקס העלייה לתורה מעורר התרגשות רבה בבן המצווה, ומרגש  גם את האורחים שאינם שומרי מסורת. לאחר העלייה לתורה, שאינה אורכת זמן רב במיוחד (מומלץ לתאם עם הנהלת הכותל), ניתן להמשיך ולשלב את הביקור בכותל עם האטרקציות המקומיות, מסלולי טיולים מודרכים בעיר העתיקה, ביקור באתרים החשובים ובמוזיאונים, וכמובן בחירת אולם אירועים בירושלים, מקום שבו בנוסף לארוחה החגיגית יפגשו האורחים גם באירוח נפלא .

ירושלים היא עיר תיירות מובהקת בה נשמרים הערכים החשובים של אתרי התיירות. בהיותה עיר בה מבקרים תיירי חוץ ופנים, האווירה בה משלבת קוסמופוליטיות ומנהגי אירוח מקומיים. טיול בסמטאות ירושלים הוא חוויה מקסימה, וניתן לשלב בו אטרקציות שביניהן,  כאמור, טיולים מודרכים במסלולים מתוכננים (לרוב רצוי להזמין מראש), משחקי משימות ואטרקציות ייחודיות לאורחים בני הנוער, ביקור באתרים המיוחדים לעיר, מוזיאונים וגנים יפים.

אזור נהדר לטיול ולצפייה בנוף הרי ירושלים היא טיילת ארמון הנציב, המשקיפה על נופי העיר העתיקה, על נוף ההרים סביב ירושלים ועל מדבר יהודה. ההגעה לאזור היא נוחה וקלה וניתן לבלות בו זמן רב. אם חגיגת בר / בת מצווה בירושלים  למספר גדול של מוזמנים או חגיגה משפחתית אינטימית, אולם אירועים טיילת ארמון הנציב הוא חוויה מקסימה, כמקום  המשקיף על הנוף הייחודי של העיר, נפלא למנוחה ולארוחה חגיגית.

חגיגת מצווה היא אירוע מושקע, ויש חשיבות רבה לאווירת המקום בו מתקיים האירוע. כאשר ברקע נופי העיר העתיקה וטיילת ארמון הנציב אין סיבה כי חגיגת בר / בת מצווה בירושלים לא תהיה נפלאה - נוף מקסים, מסלולי טיולים, ואירוח באולם אירועים חגיגי המשקיף על הנוף הפנורמי של העיר. 

את פרטי האירוח באולם האירועים מומלץ לתכנן מראש, גם מעבר לתכנון פרטי הארוחה למוזמנים, מאחר והאולם הוא המקום בו ניתנת הזדמנות לבן או בת המצווה לשאת את הנאום החשוב לפני אורחיהם. אפשר לתכנן שילוב של אמצעי בידור או מוזיקה בהתאם לאירוע ובתיאום עם האולם.


הוספת מאמר