• 01-03-2015
  • מאת toyotarcoil

טויוטה אוריס

טויוטה אוריס החדשה מציעה עיצוב ספורטיבי, ייחודי ואלגנטי ומצוידת בחמש דלתות עם תא מטען מרווח ותא נוסעים מעוצב ומאובזר היטב. כדאי לדעת כי טויוטה אוריס מגיעה גם בגרסה היברידית עם מנוע בנזין עוצמתי בנפח 1.8 ליטר ומנוע חשמלי מתקדם המספק 81.6 כוחות סוס. הרכב החדש מציע רמת נוחות מרבית לנהג ולנוסעים ויש בו שפע מערכות וטכנולוגיות חדשניות בתחומי בטיחות, נהיגה ונוחות.

רכב יפני בסגנון אירופאי

המכונית הקומפקטית טויוטה אוריס קורצת לקהל האירופאי שם היא זוכה לנתוני מכירות מרשימים וגבוהים. גם בישראל הרכב זוכה להצלחה וניתן לראות דגמים רבים שלו נעים על כבישי הארץ, בעיר ומחוץ לעיר. הדור השני של האוריס זוכה למתיחת פנים ולעיצוב מושך יותר בזכות הספוילרים הספורטיביים והעיצוב האווירודינאמי שתורם רבות גם למראה האלגנטי הייחודי וגם לנתוני צריכת הדלק המרשימים. כדאי לדעת כי הרכב היפני מצטיין לא רק במראה אלא גם בביצועים, ברמת הבטיחות וברמת האבזור הנדיבה, יש לציין כי רמת האבזור של הרכב הינה מהגבוהות בענף.

בטיחות מעל הכל

כאמור, בעת תכנון טויוטה אוריס החדשה שמו דגש רב מהנדסי חברת טויוטה לנושא הבטיחות מאחר וזהו רכב משפחתי קלאסי. הרכב מגיע עם מגוון רחב של מערכות בטיחות מתקדמות וחדשניות כגון מערכת ABS המשולבת עם מערכת EBD למניעת החלקת הרכב, מערכת בקרת יציבות מתקדמת (VSC), 7 כריות אוויר להגנה מלאה על הנהג והנוסעים ברכב, מערכת TRC לבקרת משיכה, מערכת למניעת דרדור הרכב אחורה בעת זינוק בעלייה, מושבים קדמיים עם מנגנון להפחתת פגיעות צוואר בעת תאונה וכדאי לדעת כי ברכב מותקנות קורות פלדה כפולות בדלתות.

אבזור עשיר ונדיב

טויוטה אוריס החדשה מציעה רמת אבזור מרשימה ונדיבה במיוחד אשר כוללת בין היתר 4 חלונות חשמליים, מערכת מולטימדיה מתקדמת עם מסך מגע בגודל 6.1 אינץ', מצלמה אחורית לנסיעה לאחור, דיבורית עם שליטה ממסך המגע, שליטה מההגה על הדיבורית ומערכת השמע, ריפודי בד מהודרים לכל המושבים, אימובילייזר מקורי ועוד. כדאי לדעת כי טויוטה אוריס מציגה רמת אבזור נדיבה בהשוואה למתחרות ויש בה גם תאי אחסון חכמים לנוחות הנהג והנוסעים.

ביצועים מעולים

המכונית הקומפקטית טויוטה אוריס מציעה ביצועי רכב מעולים וצריכת דלק נמוכה ויעילה בעיר ומחוץ לעיר. טויוטה אוריס מגיעה עם מנוע בנזין חסכוני וחזק בנפח 1. 6 ליטר כאשר בגרסה ההיברידית החדשנית יש מערכת הנעה משולבת של מנוע בנזין שקט וחסכוני בנפח 1.8 ליטר ומנוע חשמלי.הוספת מאמר