מחשוב עסקי

  • 31-03-2015
  • מאת tomey82

סוגים שונים של קוראי כרטיסים


קצת על הכרטיסים המגנטיים השונים שממלאים את החיים שלנו

החיים בישראל מודל 2015, כחלק מהעולם המערבי והמודרני, הם חיים שמלאים בכרטיסים מגנטיים שונים. החל מכרטיס האשראי שלנו, דרך כרטיסי קופת החולים, כרטיסים מגנטיים של העבודה, החוגר למשרתים בצבא ועד כרטיסים של מועדוני לקוחות שונים. לכל כרטיס מגנטי תפקיד חשוב בחיים שלנו – המערכות הולכות והופכות אוטומטיות, והכרטיסים מאפשרים לנו זיהוי ושירות מהיר, במקרים רבים שירות איכותי יותר מעצם קיומם. גם כבעלי עסק – יש לנו הרבה מאוד שימוש בכרטיסים המגנטיים, ככרטיסים אישיים של העובדים, כרטיסי זיהוי לכניסה למערכות וחדרים שונים או כרטיסי לקוחות. לכן – העסק שלך צריך קורא כרטיסים איכותי – ולא מעט קוראי כרטיסים. כעת, חשוב להבין את הסוגים השונים של קוראי הכרטיסים, להבין מה הצורך של העסק שלך – ולבחור בקורא הכרטיסים המתאים לך בהתאם.

קורא כרטיסים – איזה סוגים יש, ומה ההבדל והייחוד של כל קורא

·         קוראי כרטיסים לפס מגנטי – מרבית הכרטיסים בהם אנחנו משתמשים הם כרטיסים בעלי פס מגנטי, וכך גם מתבצע הקידוד והקריאה היעילה שלהם – בהעברה של הפס המגנטי בקורא כרטיסים צר. סוג זה של קורא הוא רלוונטי למועדוני לקוחות שונים, כרטיסי אשראי או כרטיסי עובד – ולכן גם מדובר בסוג הכרטיסים הנפוץ ביותר. אם אתם מחפשים קוראי כרטיסים לאחת המטרות הללו – זה סוג קוראי הכרטיסים שנחוץ לכם.

·         קוראי כרטיסים בתדר נמוך – קוראי כרטיסים בתדר נמוך הם כרטיסים שמגיבים במגע עם הכרטיס המגנטי – לרוב בהצמדה של הכרטיס עליהם. ניתן לציין בסוג זה של קוראי כרטיסים את המכשירים המותקנים באוטובוסים ברחבי הארץ, המגיבים במגע לכרטיסי הרב-קו. מתאים למערכות בקרה וכניסה בעסק שלכם, כמו גם לכרטיסי עובד, למשל.

·         קוראי כרטיסים בתדר גבוה – דומה לקוראים בתדר נמוך, אם כי מגיב בתזוזה של הכרטיס מול הקורא, לרוב בלי צורך בהצמדה של ממש. גם קורא זה הוא רלוונטי למערכות כניסה ושליטה בעסק שלכם.

תבחרו את קורא הכרטיסים הנכון עבור העסק שלכם

כעת נשארה לכם משימה פשוטה – להבין איזה קורא כרטיסים רלוונטי עבור הצורך של העסק שלכם. ברגע שתעשו את זה – כל שנשאר הוא לרכוש קוראי כרטיסים איכותיים מחברות המתמחות בכך.


הוספת מאמר