• 14-04-2015
  • מאת toyotarcoil

טיפול לטויוטה

האם יש ברשותכם רכב טויוטה ואתם מעוניינים להעניק לו טיפול מקצועי ואיכותי? אם כן, כדאי לפנות עם הרכב לאחד ממרכזי השירות של טויוטה. טיפול לטויוטה דורש ידע מקצועי וציוד עדכני על מנת לספק את הטיפול הנכון, המתאים והטוב ביותר לרכב האהוב. עליכם לזכור כי הרכב שלכם משמש ומשרת אתכם ביומיום וחשוב להקפיד על בטיחותו על מנת ליהנות ממנו ולהבטיח את בטיחותכם ובטיחות הנוסעים, במיוחד הילדים. טיפול לטויוטה במוסך שירות מורשה מטעם היבואן מבטיח חלפים מקוריים ואיכותיים, דיאגנוסטיקה מקצועית, טיפול מקצועי על פי הוראות היצרן וכמובן שזוכים לשירות אדיב ואיכותי כנהוג בחברת טויוטה ישראל.

סטנדרטים גבוהים

טיפול לטויוטה חשוב לבצע רק במוסך טויוטה מקצועי ומתקדם. חשוב להגיע עם הרכב למוסך שירות המציע צוות מקצועי ומנוסה וציוד עדכני וחדשני. יש לדעת כי מוסך טויוטה מחויב לסטנדרטים הגבוהים של חברת טויוטה העולמית ועליו לפעול על פי כללי הטיפול והשירות של המותג המוביל. כך למעשה מבטיחים טיפול לטויוטה ברמה הגבוהה ביותר, החלפת חלפים מקוריים, טיפול מקצועי בכל בעיה המתגלה ברכב וטיפולים שוטפים איכותיים שתורמים לנסיעה בטוחה וחלקה לאורך זמן.

מקצועיות ואמינות

טיפול לטויוטה יש להשאיר לידיים מקצועיות של צוות מנוסה ובעל הסמכות. חשוב לדעת כי הצוות המקצועי במוסך טויוטה עובר הכשרות מקצועיות והשתלמויות רבות מטעם יבואן טויוטה בישראל ובהתאם לדרישות חברת טויוטה העולמית, כל זאת ועוד על מנת לוודא כי לקוחות טויוטה מקבלים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, טיפול לטויוטה במוסך מורשה מקצועי מבטיח שירות אמין, יושרה, מחירים משתלמים ופתרון בעיות בזמן. באמצעות ציוד מתקדם ניתן לאתר בעיות ברכב ולתקן אותן לפני שהבעיה מחריפה ואף עלולה לסכן את ביטחון הנהג והנוסעים.

שירותים חוסכי זמן

כדאי לדעת כי טיפול בטויוטה במוסך שירות מורשה מאפשר לבעל הרכב ליהנות ממגוון שירותים חוסכי זמן. בין השירותים שהמוסך מציע ניתן למצוא- שירות העברת טסט שנתי (שירות הכולל בדיקת הרכב לפני המבחן השנתי והעברתו טסט, במידת הצורך יבוצעו תיקונים וזאת בתיאום עם בעל הרכב בלבד), שירות לאיסוף ולהחזרת הרכב מבית הלקוח, הזמנת תור מראש על מנת שלא להמתין זמן רב בתור, שירות כולל לרכב אחרי תאונה כולל תיאום מול חברת הביטוח ועוד. לכן, חשוב לזכור כי טיפול לטויוטה במוסך מורשה מאפשר לקצר זמנים ובעל הרכב זוכה לשירות אדיב ומצוין, ליחס אישי וחם ולשירותים נלווים שהופכים את הטיפול ברכב לחוויה נעימה, איכותית ומתקדמת.


הוספת מאמר