• 16-04-2015
  • מאת toyotarcoil

טויוטה מוסך מרכזי

טויוטה מוסך מרכזי

רכבי טויוטה נפוצים בארץ ומכירתם החלה בתחילת שנות ה- 90 של המאה הקודמת כאשר החרם הערבי הוסר, וחברת טויוטה החלה לשווק את רכביה הפופולאריים באמצעות היבואן חברת יוניון מוטורס. כיום ישנם 28 מרכזי שירות המציעים שירותי תיקון וטיפול לכל דגמי טויוטה, החדשים והישנים. כאשר מחפשים לרכב טויוטה מוסך מרכזי כדאי לדעת כי היבואן מציע מוסך ראשי בתל אביב בו ניתן לקבל שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. שירותי המוסך כוללים בין היתר מכונאות רכב, דיאגנוסטיקה, חשמל ומיזוג אוויר, צבע, פחחות ועוד. טויוטה מוסך מרכזי מציע שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בהתאם לדרישות היצרן ובעזרת ציוד מתקדם, ממוחשב ועדכני, כל זאת ועוד על מנת להבטיח לבעלי רכבי טויוטה שירות מעולה על פי הוראות היצרן.

שירות מקצועי

טויוטה מוסך מרכזי מספק מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר לכל הדגמים של טויוטה, ביניהם פריוס, יאריס, קמארי, ראב 4, קורולה וכיוצא בזה. בנוסף, טויוטה מוסך מרכזי מתמחה במתן שירות מקצועי לאגדת השטח טויוטה לנד קרוזר ובמתן שירות ברמה גבוהה ועל פי הוראות היצרן לדגמים ההיברידיים של המותג טויוטה, בין היתר לטויוטה פריוס היבריד, טויוטה יאריס היבריד ושאר הדגמים ההיברידיים. יש לציין כי השירות מתבצע במוסך על ידי צוות מקצועי אשר עובר השתלמויות מקצועיות מטעם היבואן וחברת טויוטה, השתלמות בעל התחומים הטכנולוגיים הנדרשים לטיפול ולשירות ברכבי טויוטה.

אמינות ומקצוענות

חשוב לדעת כי טויוטה מוסך מרכזי מציע שירות מעולה הכולל אמינות, יושרה, מקצוענות ומחויבות לרכבי החברה וללקוחות. טויוטה מוסך מרכזי חרט על דגלו מרגע הקמתו את נושא המצוינות ולכן מציע לכל בעלי רכבי טויוטה שירות מקצועי בסטנדרטים גבוהים כפי שנהוג בכל מוסכי טויוטה ברחבי העולם.

כמו כן, חשוב לדעת כי טויוטה מוסך מרכזי מציע חוויית שירות ללקוח ומוסך מודרני, נקי ומרווח עם אולם המתנה נוח ועמדת קפה לשימוש חופשי של הלקוחות הממתינים לקבלת רכבם. כל לקוח המגיע עם רכבו זוכה לשירות צמוד על ידי נציג שירות ולאחר אבחון התקלה ברכב מקבל דיווח ואפשרויות לתיקון הבעיה. בנוסף, המוסך מציע שירותים חוסכי זמן כמו העברת טסט ואיסוף הרכב מבית הלקוח.

ציוד חדשני ומתקדם

כאמור, טויוטה מוסך מרכזי פועל על פי הוראות היצרן ובמוסך מותקן ציוד חדשני, עדכני ומתקדם במטרה לספק מענה מקצועי ללקוחות ולרכבי טויוטה, בין היתר דיאגנוסטיקה ממוחשבת הנעשית באמצעות חיבור הרכב למכשיר ייעודי ובתוך דקות מקבלים תוצאות אבחון מדויקות. אגב, דיאגנוסטיקה ממוחשבת מאפשר לזהות בעיות ברכב בזמן ולמנוע בעיות גדולות יותר בעתיד הדורשות תיקון יקר ועלולות לסכן את בטיחות הנהג והנוסעים ברכב.


הוספת מאמר