קידום אתרים

  • 18-04-2015
  • מאת ofiraroya

מה זה ייעוץ לקידום אורגני?

קידום  אתרים מתחיל מהבסיס של אתר תקין מבחינת הסינטקס (Syntax)! אז רצוי שיהיה לך אתר אינטרנט איכותי מותאם לגוגל בפרט לאורגני, המון בעלי עסקים לא מודעים לחשיבות של אתר אינטרנט מקצועי שמעוצב ובנוי בצורה נכונה עם עיצוב גרפי נכון, מיתוג, ויצירת ערך מוסף לעסק! אבל עם מבנה תקין לשנת 2015.

מה זה ייעוץ לקידום אורגני?


בעל אתר לעסק או קבוצות אתרי מסחר בשנה האחרונה נאלצים אחרי עדכון אלגוריתמם Google בתחילת 2014, יצרה בעיה לחברות קידום אתרים וכיום קידום הוא לא כשהיה בעבר, ייעוץ קידום אתרים בפרט אורגני הוא מושג מחייב וניתן לחפש את הגורם הרלוונטי שמבין את העדכון האורגני ויציג בפניכם הוכחות שאינו נפגע מנפילת ה- PageRank.

ההשפעה של בניית אתר זול

בניית אתר בזול לא יאפשר לעסק את החופשיות לשלוט בחוויית המשתמש באתר (UX), האתרים יהיו על בסיס תבניות בעל שפה לא ידידותית כגון FLASH לא יקדמו אתכם לשום מקום בחיפושים אורגניים,בשימוש בתבניות לא תהיה בחירה אישית ללא חשיבה על מהות העסק ומהו המסר אותו העסק רוצה להעביר ללקוחותיו , שלל האפשרויות המודולים והרכיבים שמוצגים באתר לא מקצועיים!

למה לבחור באתר רספונסיבי?

מאחר ו-40% גולשים באמצעות דפדפנים של מובייל ויותר גולשים בוחרים לנטוש אתרים שאינם מתאימים עצמם לבד לגלישה סלולרית, בנוסף רכישה של מוצרים מאתרים לא רספונסיביים תגרום לגולש למצוא את המוצר באתר אחר! לכן חשיבותו של אתר המותאם לגלישה במובייל וסלולר רק עולה.הוספת מאמר