• 26-04-2015
  • מאת doryoelilco

חברת הובלות בכפר סבא

עוברים לדירה חדשה? מחפשים חברת הובלות? הגעתם למקום הנכון, דור יואל הינה חברת הובלות מקצועית שתעמוד לרשותכם בכל  סוג הובלה,  ברשותנו ציוד משוכלל וחדשני המאפשר הובלות דירות מכל קומה ובכל בניין,  משאיות מנוף במידה ויש קושי להעביר את תכולת הדירה דרך חדר המדרגות או המעלית.  אמצעי אריזה לכל סוגי החפצים, חפצים שבירים ועוד. אנו מגיעים עם צוות מקצועי ומיומן שיעביר את הציוד בזהירות המרבית.

ברשותנו צוות אריזה שיפטור אתכם מאריזת הבית. צוות אריזה מיוחד המגיע ביום ההובלה, אורז את חפצי הבית בזהירות מרבית על פי סוג הציוד ומשקלו וסימון התכולה והחדר שאליו הם מיועדים בדירה החדשה.

אז מה מיוחד בשירותים שלנו?

הובלות דירות דורשות תכנון של ההובלה . נציגינו יגיעו אל הדירה לפני מועד המעבר על מנת לספק לכם שירותי ייעוץ מקיפים בנוגע לאריזה, אחסון ויספק לכם מידע מקיף על מחירים ועלויות.  נציגינו יסייע לכם לתכנן את אריזת הציוד, כיצד לארוז סוגי שונים של ציוד, מה נארז בכל ארגז וגודל הארגז, סימון הארגזים וסדר הורדתם למשאית ביום ההובלה. אנו נשלח אליכם ציוד אריזה מספר ימים לפני ההובלה, חשוב לארוז תחילה את כל הציוד שאינו חיוני לנו ביום- יום ולהשאיר את הדברים החיוניים ליום האחרון. במידה ותרצו להיעזר בצוות האריזה שלנו נשמח להעמיד לרשותכם צוות מקצועי שיארוז עבורכם את תכולת הבית,  במהירות וזהירות רבה.

דור יואל הובלות בעלת ניסיון רב של הובלות בכפר סבא ובסביבה. תודעת השירות הגבוהה, המקצועיות והאמינות מקנים לנו יתרון עצום מול חברות אחרות.


הוספת מאמר