• 27-04-2015
  • מאת doseo

בחירת עו"ד פלילי לקבלת ייעוץ וייצוג משפטי

המשפט הפלילי נחשב לתחום מורכב ולכן כאשר מחפשים עורך דין יש לוודא כי הוא בעל רקע וניסיון רב בכל שלבי ההליך הפלילי. רישיון עריכת הדין מאפשר לעורכי הדין לעסוק גם בתחום הפלילי אך אם אתם נקלעים למקרה בו עליכם לקבל ייעוץ משפטי בתחום הפלילי חשוב כי תוודאו כי עורך הדין שלכם מתמחה בהליך הפלילי. רבים פונים בשעת צרה למשרדי עורכי הדין הגדולים והמוכרים אך אין בכך כל צורך כיוון שניתן לפנות לשירותיו של עו"ד פלילי מנוסה ומקצועי וליהנות מיחס אישי ומליווי צמוד שלא תזכו לקבל מפירמת עורכי דין מוכרת, ומיותר לציין כי המחיר של פירמת עורכי דין גבוה משמעותית ממחירו של עורך דין פרטי.

התמחות בתחום הספציפי

המשפט הפלילי עוסק בתחומים רבים כמו חקירות במשטרה, מעצרים, דיני נפשות, אלימות במשפחה, עבירות צווארון לבן, רשלנות מקצועית פלילית, עבירות תעבורה חמורות, גרימת מוות ברשלנות, עבירות מין, עבירות סמים, הלבנת הון ועוד. לכן, כאשר עליכם לבחור עו"ד פלילי חשוב לוודא כי הוא מנוסה בתחום הספציפי בו אתם זקוקים לייעוץ ולייצוג משפטי. חשוב לבחור עורך דין מנוסה ובעל רקע בתחום ולא לתת לעורך דין ללמוד על חשבונכם את הנושא.

סיכויי הצלחה גבוהים

כאשר בוחרים עו"ד פלילי יש לבחון את הצלחותיו בהליך הפלילי כיוון שיש משמעות קריטית לניסיונו של עורך הדין להצליח לזכות את החשוד/ הנאשם או להגיע להסדרי טיעון מעולים עבורכם. לכן, מומלץ לפנות לשירותיו של עו"ד דוד פאל, אשר שימש כסנגור חיצוני לסנגוריה הציבורית במחוז ירושלים ולכן זכה לייעץ ולייצג למאות עצורים, חשודים ונאשמים בכל סוגי העבירות ובפני כל הערכאות השיפוטיות, וזאת בהצלחה גבוהה. דוד פאל הקים את משרדו הפרטי בשנת 2003 ומאז הוא זוכה להצלחות רבות וללקוחות מרוצים רבים הממליצים עליו בחום. 

לפרטים נוספים התקשרו 054-75-77-333


הוספת מאמר