קידום אתרים

  • 04-05-2015
  • מאת dzrihen

עשרה סימנים ששתית יותר מדי קפה בעבודה

איך תדעו מתי שתיתם כמה כוסות יותר מדי?

קפה הוא במובנים רבים הדלק של מקום העבודה, ונכתב על כך רבות – לטובה (למשל על תרומתו לזיכרון) וגם לרעה מצד אלה שסבורים שמדובר במשקה שאינו מועיל לבריאות. עבור המכורים משמעותו של הקפה היא השפעותיו של הקפאין, עבור אלה שצריכים הפסקות התאווררות מה שחשוב יותר הוא ההליכה לפינת הקפה, השיחות הקטנות במטבח וטקס ההכנה, גם אם הם שותים קפה נטול. פינת הקפה מושקעת היא אחד מהגורמים שתורמים לכך שהמועסקים יחושו שהמעסיקים שלהם משקיעים בהם.

הכול טוב ויפה, אבל זה לא אומר שכדאי שהמועסקים ישתו יותר מדי קפה, גם אם נדמה לנו שזה מה שישמור עליהם ערניים ואנרגטיים ביום עבודה ארוך במיוחד. מרדית' לפור מאתר Levo League הכינה רשימה של עשרת הסימנים לכך שקצת הגזמנו עם הקפאין. אז שימו לב ואל תשכחו שלפעמים אפשר להסתפק בכוס מים.

1.      אתם מדברים מהר במיוחד. אתם מדברים די מהר באופן כללי, אבל עכשיו זה כאילו הפה שלכם עבר סופר-טעינה. חוץ מזה נראה לכם כאילו כולם מסביב מדברים לאט באופן קיצוני.

2.      ממש חם לכם... ואז קר... ואז שוב פעם חם. כן, עכשיו אתם הסבתא של עצמכם.

3.      אתם כל הזמן צריכים להשתין, כאילו זאת העבודה שלכם. זה לא שונה בהרבה מאיך שאתם מרגישים בדרך כלל, אבל הדחיפות בהחלט רבה יותר.

4.      אתם על קוצים. אלה לא רק נדנודי כף רגל כמו בדרך כלל. זה כאילו שהסרטת "פרויקט המכשפה מבלייר" מתרחשת סביב עמדת העבודה שלכם.

5.      הלב שלכם דופק חזק ובקול רם, שאתם בעצם יכולים לשמוע אותו. זה כאילו אתם נמצאים באופן קבוע בסצנת התיפוף בסרט "ויפלאש". וזה לא לפי הקצב שלכם.

6.      אתם מקשקשים ומשוטטים. אתם הולכים לפגישה. אתם מדברים הרבה. אתם אפילו לא ממש בטוחים אם הדברים שאתם אומרים לכידים, אבל נראה כאילו כולם מחייכים אליכם (אם כי ייתכן שאתם מדמיינים את זה).

7.      החרדה שלכם ממוקמת על טיל שתקוע בראש שלכם. אתם כנראה טיפוס מסוג A, אבל עכשיו כל דבר מטריף אתכם.

8.      עכשיו מגיעות התגובות הדרמטיות שלכם לדברים. מישהו קורא בשמכם בשקט, ואתם קופצים שלושה מטרים מהכיסא שלכם. אם היו היום במשרד מבחנים לקבוצת המעודדות, לא רק שהייתם מבטיחים לעצמכם מקום בטוח בקבוצה, אלא גם הייתם הכי גבוה בפירמידה.

9.      אתם צמאים כל כך! כאילו אתם נמצאים באמצע המדבר.

10.  ואז בסופו של דבר אתם קורסים. קשה כל כך. בטח הייתם יכולים ללכת לישון ישר על שולחן העבודה שלכם, אבל זה יכול היה להיראות מוזר בעיני כולם.

טיפים נוספים בתחום הבריאות? היכנסו לאתר הזה.


הוספת מאמר