הורים וילדים

  • 17-05-2015
  • מאת dzrihen

לא בעניין של שמלות? מבחר מכנסיים קצרים לנשים


 

שמלות וחצאיות הן כיפיות בקיץ, אבל לא כל אחת נהנית מהן או מתחברת לקונספט הנשי שלהם. לפעמים, ישנם אירועים והזדמנויות בהם מכנסיים תתאמנה יותר. כאשר מדובר בעונת הקיץ החמה, מכנסיים קצרים יענו עבורך על הצורך שלא להתבשל בחום, מצד אחד, ומצד שני - עדיין להיות לבושה בצורה אופנתית ושיקית.

 

המכנסיים הנשיים הקצרים לקיץ השנה מתאפיינים במספר יתרונות ומאפיינים בולטים:

  • בדים קיציים רכים ומנדפי זיעה - המגמה הירוקה השלטת בשנים האחרונות, החזירה למודעות את יתרונותיהם של מרכיבי הבד הטבעיים כמרכיב שולט בבדים הקיציים. אם ניקח, למשל, כותנה, נגלה שכאשר הכותנה היא מעל ל-90% מהרכב הבד, בשילוב עם לייקרת ספנדקס, לדוגמה, נוצר בד נעים ללבישה. בדים מסוג זה אינם גורמים לגופך להזיע יותר מהנדרש ואף סופגים את הזיעה ומנדפים אותה תוך זמן קצר.
  • גיזרות קיציות - קולקציות המכנסיים הקצרים לנשים לקיץ מאפשרות לך לבחור את הגיזרה הנוחה לך ואת אורך המכנס המתאים לך. כך, למשל, תוכלי לשלב מכנסי ברמודה איכותיים בגופיה / חולצה אלגנטית ובנעלים בעלות עקב גבוה ולצאת לבילוי, בעוד שמכנסיים קצרים בסגנון קז'ואל יותר (למשל, בהדפס פרחים וציפורים צבעוני) יוכל לשמש אותך בצירוף לחולצת טי - שירט וסנדלים להליכה לחוף הים.
  • מגוון הדפסים וצבעים - הקיץ נחשב לעונה צבעונית, והמכנסיים הקצרים לנשים מיישרים קו עם הגישה הזו. ברוח מגמה זו, תוכלי למצוא מכנסי ברמודה בצבע אחיד, מכנסיים בהדפס שחור-לבן, מכנסונים שובבים בהדפסים מקושקשים וצעקניים, מכנסיים בהדפסי פסטל רכים ועדינים, שאת ה"עדינות" שלהם שוברת חגורת בד פרחונית צבעונית וכן הלאה.
  • ורסטיליות - אותם מכנסיים קצרים לנשים, בשילובים השונים (של חולצות/גופיות, נעליים ואביזרים) יכולים לשמש אותך למטרות מגוונות בשעות הערב והיום. תוכלי להשתמש באותו זוג מכנסי ברמודה אופנתיים ולשלב אותם בחולצות בסגנונות אחרים, עם נעלי סניקרס או נעלי עקב ולקבל מגוון רחב של לוקים, בהתאם לרצוי לך.

 

לסיכום:

אם הקיץ עבורך משמעותו "חום וזיעה", המכנסיים הקצרים החדשים לנשים יספקו לך טווח רחב של פתרונות אופנתיים ונוחים.

אם אין לך בעיה של בטחון עצמי, מניעה דתית או כל סיבה ממשית אחרת, מכנסיים קצרים יכולים להוות עבורך פתרון מעולה וקל לימים החמים והלחים שלך בקיץ הקרוב.

הקולקציות של המכנסים הקצרים והקיציים, במגוון הרחב של הגזרות והדגמים, מאפשר לך לבחור במכנסיים הקצרים הנוחים לך ולהשתמש בהם בכל שעות של היממה ולכל אירוע.

 

חוץ מזה, רק בינינו?

מכנסיים קצרים ונשיים מאפשרים לך לחשוף את רגלייך השזופות, החלקות למשעי, ולהשוויץ בהן.

עבדת קשה על השיזוף המושלם שלך.

מה יש? לא מגיע לך להשוויץ בו?

 

 


הוספת מאמר