• 26-05-2015
  • מאת ירדן_פ

האתגרים שבהובלת ציוד כבד

גם אם שכרתם את שירותיה של חברת הובלות מקצועית, לא תמיד תצליחו להגיע למצב שבו כל הציוד יעבור בשלום ליעדו החדש. ציוד כבד הוא ציוד בעייתי להעברה, בין אם בחניה ישירה של המשאית אל מול הבניין, ובין אם בחניה רחוקה בשל סמטה צרה. הובלת ציוד כבד במדרגות או לקומות גבוהות יכולה להיות בעייתית, כשלפעמים נוכל לפתור את הבעייתיות הזו באמצעות שירותי מנוף, אך ברוב המקרים הפתרון האמיתי הוא מקצועיות גבוהה ומהימנות של צוות ההובלות.

איזה ציוד בעייתי להעברה בעת מעבר דירה או משרד?

ציוד כבד כמו פסנתר, מיטה זוגית שאינה מתפרקת, כספות או חפצי אמנות למיניהם הם חפצים קשים להעברה. חלקם בעייתיים אך ורק מבחינת המשקל שלהם, וחלקם בעייתיים בגלל הצורה שלהם שמקשה על העברת הציוד במדרגות או במעלית. בנוסף, יהיו חפצים כמו ויטרינה כבדה או שבירה שחשובה מאוד מבחינה רגשית לבעלים, תמונות ורהיטים ישנים שלהם דרגת חשיבות גבוהה בעיני בעלי הדירה שדורשים טיפול בכפפות של משי.

בחירה בחברת הובלות שלא תאכזב אתכם

כאשר אתם מחפשים חברת הובלות בחיפה או בכל מקום אחר בארץ, בקשו לראות ניסיון מוכח בביצוע הובלות מורכבות וסבוכות. זה נכון שככל שהחברה תהיה מקצועית יותר, סביר להניח שהיא תגבה עמלה גבוהה יותר בגין שירותיה, אך תמיד עדיף שלא לקחת סיכונים אלא פשוט לשלם את המחיר עבור שירות איכותי ויעיל.

המיקום הוא מרכיב חשוב

פעמים רבות תוואי השטח יכול להיות בעייתי גם כן. לפעמים ניתקל במקרים כמו בניין שנמצא בסמטה צרה המקשה על כניסתה של המשאית לסמטה ודורש יכולת תמרון. במקרים שכאלה נהג המשאית נדרש להכניס את המשאית במיומנות גבוהה, או למצוא חלופה הולמת לחניית המשאית בזמן הפריקה וההעמסה. במקרים כאלה כדאי להזמין מוביל מקומי. למשל, אם תבצעו העברה בחיפה, כדאי שתשכרו את שירותיה של חברת הובלות בחיפה, ואם תעבירו את הבית שלכם באזור הקריות, עדיף יהיה להזמין את שירותי ההובלה המקומיים מאזור מגוריכם כדי לחסוך בעלויות, וגם במטרה לוודא שהמובילים מכירים את תוואי השטח המקומי ויודעים לתמרן בו.


הוספת מאמר