עדות מומחה

  • 27-05-2015
  • מאת שיואושר

הערכת שווי נכס

 

כמה הנכס שלי שווה באמת?

לעיתים קרובות יש צורך להעריך שווי של נכס עבור מטרות שונות ומגוונות. זה נעשה כאשר משרדים שונים מעורבים בנכס וברכוש אשר הוא כולל וזקוקים לדעת הערכה מדויקת באיזה נכס מדובר. מה שווי נכסי הרכוש? מה הערך האמתי שלהם? כל זה עושה שמאי נכסים המומחה בתחום הרכוש וזה תפקידו - הערכת שווי נכס.

 

מהי הערכת שווי נכס?

שמאי רכוש הוא שם כללי לשמאי שמעריך כל רכוש קיים, ובכללם גם שמאי נזקים שמעריך שווי של נכסים אשר ניזוקו כתוצאה מגניבות או שריפות למשל.
על השמאי לתת תשובה מדויקת ואמיתית אודות שוויו של הרכוש וכמה מחירו האמתי.
בכדי להגיע לתשובה זו הוא מסתמך על מגוון רב של נתונים ומשקלל אותם בצורה מושכלת. כל זאת לאור נסיונו בתחום ולאור המידע בזמן אמת שהוא מקבל.

שמאי הרכוש אשר עושה הערכת שווי נכס נושא באחריות שווי הרכוש. עליו לדעת כי פסיקתו בנוגע אל הערכת שווי נכס היא משמעותית מאד לסוגיות סבוכות בבית משפט, בבית דין, בין משפחות, או לצורכי ביטוח ותשלומים שונים.

מכאן שתפקידו של השמאי בבואו לבצע הערכת שווי נכס אינה קלה כלל ועיקר ומדובר במשימה כבדת משקל.

 

איך עושים הערכת שווי נכס?

לא קל לבצע הערכת שווי נכס ומדובר במשימה מורכבת ואחראית.
שמאי הרכוש עורך שומה מול חברות הביטוח ובשבילן בכדי לדעת באופן מסודר כמה הרכוש אשר נמצא בדירה מסוימת שווה, זאת עם שיקולים נוספים ובחינת כל פריט ברכוש לגופו.

הערכת שווי נכס של ישראל אביטל

בבואנו לבחור לעצמנו שמאי נכס רכוש, עלינו להבחין בפרמטרים חשובים: האם השמאי הוא בעל ותק בתחום? האם הוא משרת מספר רב של לקוחות? מי ומי הם האנשים שעושים בו שימוש? האם מידת הערכת שווי נכס הייתה נכונה בעבר? מה היתה מידת שביעות הרצון?

על כל השאלות הללו, ועוד תמצאו תשובות חיוביות אצל ישראל אביטל. בתור שמאי רכוש מומחה בתחומו קבלו ממנו הערכת שווי נכס של רכוש מדויקת להפליא.

ישראל אביטל שמאי רכוש וממונה בטיחות מוסמך

אל תתפשרו! אצל ישראל אביטל שמאי רכוש תקבלו הערכת שווי נכס נכונה ומדויקת!


הוספת מאמר