עדות מומחה

  • 27-05-2015
  • מאת שיואושר

רשימת שמאים


 


שמאים רבים ברחבי הארץ מתמחים בעבודת שמאות אמנם אם אתם בעיצומו של חיפוש אחר רשימת שמאים, תנו לנו לחסוך מכם את המאמץ! על שמאות לא מתפשרים! אם אתם רוצים לבל את השווי הנכון והמדויק של הרכוש שלכם בלי שינסו להוריד בערכו עליכם ללכת על שמאי מקצועי ביותר, מנוסה ומומחה בתחומו! פנו עוד היום בלי התלבטויות מיותרות אל ישראל אביטל שמאי רכוש על מנת לקבל את השירות היעיל, המקצועי והטוב ביותר.

 

מחפשים שמאות רכוש מקצועית? הגעתם למקום הנכון!

אתם יכולים להפסיק ולחפש בתוך רשימת שמאים בלתי מוכרים את השירות לו אתם זקוקים, אם כבר הגעתם עד כאן, אנו מזמינים אתכם לקבוע עמנו פגישת ייעוץ מסודרת ומקצועית בה תוכלו לקבל מאתנו את כל האינפורמציה בצורה מקיפה וממוקדת הדרושה לכם בכל הנוגע לנזקי רכוש, הערכת שווי נכסי הרכוש שלכם, שיקולים שונים בעת שמאות מכרעת בתחום הרכוש ועוד. אז אין עוד סיבה שתמשיכו לחפש אחר שמאי בתוך רשימת שמאים שאינכם יודעים מהו תחומם המדויק בתחום השמאות. אם אתם זקוקים לשמאות בתחום הרכוש, פנו אלינו עוד היום, למשרד של ישראל אביטל.

 

 

מדוע דווקא ישראל אביטל שמאי רכוש?

·  המשרד מתנהל על ידי שמאי ותיק בתחומו ובעל ידע עשיר.

·  ישראל אביטל מספק שמאות לכל סוגי הנזקים הקיימים.

·  בכל מקרה של צורך בהערכת שווי של נזק, פועל המשרד במיומנות ובמהירות.

·  למשרד נסיון רב בעבודה מול חברות הביטוח השונות.

·  עשרות חברות ומפעלים כבר מצאו בנו פתרון שמאות עם ניסיון ומקצועיות ללא פשרות.

·  שירותי חירום כמו כבאות, וכן משרדי איכות הסביבה והרשויות פונים אלינו על מנת לקבל הערכת נזקים במקרה של מפגעים או אסונות.

·  העבודה אצלנו נעשית בצורה מסודרת אופיינית ללא חריגות.

·  השמאי ישראל אביטל מוסמך ובעל תעודה מוסמכת של התמ"ת.

·  ישראל אביטל צבר נסיון בשמאות משך שנים רבות וטיפל בסוגים רבים של תיקי לקוחות.

ותרו על רשימת שמאים שאינכם מכירים ובואו לפגישה אצלנו במשרד ומובטח שירות אדיב, מקצועי ואמין. שמאות רכוש במשרד של ישראל אביטל זו המקצועיות מספר אחת שלנו!


הוספת מאמר