עדות מומחה

  • 27-05-2015
  • מאת שיואושר

שמאות מכרעת


מישהו כאן צריך להחליט!

שמאות מכרעת הוא מצב של הכרעה בכל מקרה בו שני צדדים חלוקים בדעותיהם בנוגע לשווי של נכסי רכוש או בעניין הערכה של נזקים לרכוש וכדומה והוא זה המכריע בסופו של דבר את הצד הקובע. כדי לבצע שמאות מכרעת יש צורך להגיע לרמה מקצועית גבוהה מאד בעבודת שמאות רכוש ולצבור ניסיון רב בתחום.

 

ישראל אביטל שמאי רכוש

ישראל אביטל שמאי רכוש הוא בעל משרד שמאות העוסק שנים בתחום זה. מאחוריו נסיון עשיר של מאות תיקי לקוחות בהערכת שווי נכסים שונים, בהערכת נזקי אסונות ופגעי טבע שונים, ובהערכת שווי מדויק של רכוש.
בתור שמאי מומחה ביכולתי לבצע שמאות מכרעת במקרים בהם רבים חילוקי הדעות ולהכריע בין הצדדים.

 

הקשר הישיר בין שמאות מכרעת בענייני רכוש לבין פוליסת הביטוח שלכם

ראשית יש לדעת ולזכור שלא כל נזק אשר נעשה לרכוש יכול להיעמד לאחר מכן באותם הסכומים. לא דומים נזקי מים לנזקי אש, יש לקחת בחשבון את רמת הנזק הכללי שנעשה ועל ידי שקלול כל הנתונים הנבחנים ונחקרים ניתן להתחיל ולערות שווי רכוש. וכיצד הביטוח שלכם קשור בכל זה?
לאחר אומדן שווי הרכוש שנעשה על ידי פעולת שמאות מכרעת, הביטוח מחויב לפצות אתכם המבוטחים בסכום שהוכרע על ידי השמאי. יתרה מכך, גם אם אינכם מבוטחים במקרה של שריפה למשל אשר נגרמת כתוצאה ממכשיר חשמלי פגום, בהוכחה שזהו הגורם תוכלו לקבל גם כן פיצוי מן החברה היצרנית וזאת גם כן על ידי שמאות מכרעת של רכוש.

 

לסיכום:

כאשר השמאי ניגש לבצע שמאות מכרעת עליו לקחת בחשבון את שמאות כל הצדדים (כלומר כל ההערכות הקודמות שנעשו בנכס), ולבדוק מה השתנה מאז השמאות שנעשתה, ולטובת מי. ביכולתו של השמאי המבצע שמאות מכרעת בנוגע לשווי רכוש זה להחליט באופן סופי את השווי ומה שהוא קובע נשאר כך בחוק. כוחו של שמאי זה להחליט אף לגבי בית משפט והוא הגורם המקצועי הגבוה ביותר אשר בידו ניתנת הסמכות לקבוע את הדברים באופן מושלם.

זקוקים לשמאי המומחה להערכת שווי נכסי רכוש? מחפשים שמאות מכרעת? פנו עוד היום אל ישראל אביטל שמאי רכוש, לקבל מענה מושלם!


הוספת מאמר