עדות מומחה

  • 27-05-2015
  • מאת שיואושר

ישראל אביטל שמאי רכוש


כמה זה שווה?

שמאות אמינה, בעל ניסיון רב וכמובן מקצוענות בתחום תמצאו אצל ישראל אביטל שמאי רכוש לכל מקרה של נזק או גניבה.

אז מה זה שמאי רכוש?

תפקידו של שמאי הרכוש מתחלק לשני תחומים עיקריים. הראשון הוא פשוט להעריך מה הוא שוויו של רכושכם למטרות מכירה או ביטוח. לאדם הפשוט קשה לאמוד מהו המחיר הנדרש בית למשל,  התחום השני הוא למצבים בהם רכושכם ניזוק. בכל מקרה של נזק ברכוש, מסיבות שונות, שמאי רכוש מגיע על מנת לסייע בעדכם להעריך כספית את הנזקים. אם למשל פרצה שריפה או שפרצו גנבים אליכם הביתה או למשרד, אתם זקוקים להעריך את הנזק ולקבל את הפיצוי הכספי ההולם מהביטוח.

שמאות קצת אחרת-

שמאות יכולה לעסוק בכל הערכה כספית שונה, לא רק כאשר מדובר ברכוש פיזי כמו דירה. ניתן להעריך שווי של עסק שאתם מעוניינים להעביר את הבעלות לאדם אחר, ענייני שותפות בין זוגות ושותפים לעבודה, תפוקה וכדומה.

איך בוחרים שמאי רכוש?

ראשית כל שמאי רכוש חייב להחזיק בתעודת שמאות. יש צורך לבדוק אם השמאי בעל ניסיון וידע נרחב בתחום ולא רק עבר את לימודי השמאות. הניסיון מקנה לשמאי את היכולת לדייק ולהבין מהו הערך של רכושכם ואיך לקבל את הערך הגבוה ביותר. בנוסף לתעודת השמאות חשוב שהשמאי יהיה בעל התמחות בנושא עליו אתם מתמקדים. אם למשל מדובר בתחומי הנדל"ן והשטחים- חשוב שהשמאי יבין בזה. וכמובן- מעל הכול, כשמתעסקים בענייני כספים יש צורך לברר שמדובר בשמאי אמין!

ישראל אביטל שמאי רכוש-

ישראל אביטל שמאי רכוש ממדרגה ראשונה בבעל ניסיון וידע נרחב בתחום. ישראל אביטל מעניק שירותי שמאות ומעריך נזקים, מייעץ בתחומי הביטוח כך שתוכלו להפיק את המרב לכם וסוקר סיכונים אפשריים. ישראל אביטל הוא שמאי העוסק בתחומי נזקי מים, דירות, צנרת ועוד. כמו כן, ישראל אביטל הוא בעל ידע וניסיון רחבים בתחומי התעשייה ובעל הסמכה של ממונה בטיחות מטעם משרד התמ"ת. ישראל אביטל יהפוך לכם את תהליך השמאות לקל ונוח, יעיל וכמובן משתלם. צרו קשר עוד היום בטלפון 050-3342903. 


הוספת מאמר