עדות מומחה

  • 27-05-2015
  • מאת שיואושר

שמאי בחיפה


מחפשים שמאי?

בחירת שמאי בחיפה היא לא עניין של מה בכך. לא משנה מהי הדרך למציאת שמאי טוב, אתם צריכים לברר מספר דברים.

שמאות היא עניין שרבים לא יודעים כיצד לפנות אליה. עקב חוסר היכרות עם המקצוע, לעיתים רבות לא ניתן לדעת מה כדאי לחפש כשמחפשים שמאי, מה נחשב שירות ברמה גבוהה ואיזה פרמטרים לבדוק. כמו כן, מדובר בנושא רגיש שכן כסף תמיד יכול לשחק לטובה או לרעה. לכן, חשוב מאד למצוא את השמאי הטוב ביותר בשבילכם, בעל אמינות ודייקנות. איך תדעו לעשות זאת?

שמאי ביטוח, שמאי חוץ או שמאי פרטי?

חברות הביטוח באופן כללי מעוניינות להעריך את הרכוש במינימום האפשרי על מנת לחסוך לעצמם את התשלום. שמאי מטעם חברת הביטוח עשוי להעריך לכם את הרכוש נמוך ככל שיוכל ולהציע לכם חלפים לרכוש פגום אשר אינם מקוריים ואיכותיים. אם אתם לא מעוניינים בהערכתו של שמאיי הביטוח מסיבות כאלה ואחרות אתם יכולים לפנות לשמאי פרטי אשר חייב להעניק לכם מענה מדויק ומקצועי. כמו כן, חברות הביטוח מחזיקות ברשימה של שמאי חוץ שיעניקו לכם שירות מקצועי ואמין. גם שמאי החוץ וגם שמאי פרטי מקבלים את שכרם המגיע לכם מחברת הביטוח, כך שאין מה לדאוג בנושא התשלום.

איך אבחר שמאי?

על מנת למצוא שמאי בחיפה איכותי וטוב מומלץ  שהשמאי יהיה חבר באיגוד השמאים, כיוון שעובדה זו מראה על מקצועיות והתחדשות מתמדת בתחום. איגוד השמאים מעביר את השמאים החברים בו השתלמויות הקשורות בתחום ומחזק את מיומנותם ומקצועיותם. בדרך כלל שמאי שהוא חבר באיגוד השמאים נחשב שמאי ברמה גבוהה ובעל שירותים אמינים וטובים יותר. כמו כן, לקוחות מהווים את אחד הפרמטרים הטובים ביותר לבדיקת איכותו של שמאי ולכן חשוב לפנות ללקוחות קודמים שכבר פנו לשמאי זה בעבר על מנת לברר מה טיבו. במסגרת החיפוש בדקו מהו הניסיון וההתמחות שלו ובאיזה תעודות הוא מחזיק.

ישראל אביטל הינו שמאי רכוש שמספק שירותי שמאות גם בעיר חיפה ומעניק לכם שירות אדיב, אמין ומדויק ביותר! צרו קשר עוד היום להערכה נכונה של הרכוש שלכם.

 

 


הוספת מאמר