עדות מומחה

  • 27-05-2015
  • מאת שיואושר

שמאי בנתניה


חיפוש שמאי רכוש בנתניה

באיזה מצבים נזדקק לשירותי שמאות ואיך נדע למי לפנות? מהו שמאי טוב וכיצד בוחרים אותו?

רובנו יודעים ומכירים באופן כללי מה כולל שירותי שמאי אך לא ממש יודעים להתעסק עם התחום. מרבית האנשים יודעים כי שמאי אמור להעריך ולאמוד את רכושם הפרטי לפי החוקים בישראל, אך חסרים להם ההבנה והידע המדויקים למי כדאי לפנות, איך זה עובד ומה כוללים השירותים. ידע זה יעניק ללקוחות את היכולת לבחון מי הוא שמאי טוב והאם כדאי לקבל את שירותיו.

מתי יש צורך בשמאי רכוש?

אדם שנזקק להעריך את שוויו של רכוש גדול כמו רכב או דירה מתייעץ עם בעל מקצוע שמבין בתחום על מנת לברר את שוויו המדויק. לא מדובר בעוד בגד או חפץ קטן אחר, מדובר ברכוש בעל שווי גבוה אשר נדרש לברר לעומק מהו ערכו המשפטי ומהו ערכו העתידי. מלבד זאת, במקרה של עמידה מול חברות הביטוח כמו במצב של תאונת רכב או שריפה, חשוב לפנות לשמאי- מטעם חברת הביטוח או באופן פרטי- אשר יסייע בעדכם להעריך את הנזק לקבלת תגמול כספי.

איך בוחרים שמאי?

שמאי בנתניה צריך להיות בעל רישיון המסמיך אותו לכך.  ניתן לבדוק מהם בתעודות בהם הוא מחזיק, מה הוא למד, במה התמחה. בנוסף לכך חשוב לברר מהו הניסיון של השמאי, כמה שנים הוא עובד בתחום ובאילו פסקי דין השתתף, מה הייתה חוות דעתו וחוות דעתם של השופטים עליו. מומלץ לברר עליו פרטים ולשמוע את דעתם של חברים או מכרים שרכשו את שירותיו, כך תוכלו לדעת מקרוב יותר מהי רמת השירות שלו ומה הסבירות לצאת מרוצים.

ישראל אביטל שמאי רכוש-

אם אתם זקוקים לשירותי הערכת רכוש או נזק, אתם מוזמנים לפנות לשירותיו של ישראל אביטל, שמאי רכוש מקצועי ואמין. אצל ישראל אביטל תוכלו לקבל שירותי שמאות ברמה גבוהה הכוללים הערכת נזקים ורכוש, תיעוד וצילום בנוסף לליווי ותדרוך לאורך התהליך. אל תפספסו את הטוב בשבילכם! עם ישראל אביטל תקבלו שירותי שמאי בנתניה מדויקים ואמינים להפליא.  


הוספת מאמר