עדות מומחה

  • 27-05-2015
  • מאת שיואושר

שמאי נזקים


עבודה חשובה עם מומחיות בצידה!

תפקידו של שמאי נזקים אינה קלה, עליו לסקור את הנזקים שהתרחשו בארגון, להצביע עליהם ולצפות את שוויים. לשם כך עליו לשקול נתונים רבים בשטח ולהתנהג על פי תנאי הסבירות, כל זה עושה רק שמאי מומחה כמו ישראל אביטל שמאי רכוש!

 

לאחר שקרה מה שקרה...

לא קל להתמודד עם נזקים, לאדם פרטי וכל שכן לארגון. זה קורה תמיד בצורה פתאומית ואין מי שמוכן לכך. אם זה שריפות שכלתה חלק מן הרכוש, או תאונת עבודה. לפעמים מדובר באבידות של רכוש עקב חבלה או פשיעה. בכל מקרה של גרימת נזקים מזמינים למקום שמאי נזקים. עליו לאמוד את שווי הרכוש שאבד כדי לקבל פיצויים או להגיש בקשה מול חברת הביטוח.

 

תפקידו של שמאי נזקים

שמאי נזקים עובד בשטח לא רק לאחר גרימת נזקים, אלא לעיתים קרובות אף לפני כן. כדי לבטח שווי של נכס בחברת ביטוח, חשוב לאמוד את שווי הנזקים מראש. שמאי נזקים אמור להעריך נזקים במפעלים, בארגונים ובחברות שונות, זאת כתנאי מקדם לפתיחת תיק של כל פוליסה. מכאן נובעת חשיבותו המכרעת של שמאי נזקים, הוא אשר יקבע את גובה הפרמיה, את סוג הפוליסה ואת הסכמתה של חברת הביטוח לקבל את הלקוח בכלל.

 

שמאי נזקים מקצועי

שמאי נזקים הוא תחום עיסוק רחב שמאגד בתוכו כישורים רבים. שמאי נזקים חייב להיות בקי בכל ענפי הביטוח למיניהם, עם סעיפי החוק השונים. כמו כן צריך שמאי נזקים להכיר את כל סוגי הרכוש הקיימים בשוק, ישנים וגם חדשים כדי להעריך אותם נכון כפי שוויים העכשוי. נתונים אלו משתנים מזמן לזמן ויש להתעדכן מחדש בכל פרק זמן נתון.

 

ישראל אביטל שמאי רכוש

משרדו של ישראל אביטל שמאי רכוש מבצע הערכת נזקים באופן מושלם. כאן תמצאו עבודה מקצועית ואמינה עם נסיון רב שנים בתחום ודיוק מרבי בענין. בבואנו לערוך שמאות נזקים אנו מעריכים את הנכס היטב, מבחינת מצבו העכשווי ומבחינת העבר והעתיד גם. התחומים השונים בהם עסקנו בעבר הקנו לנו את היכולת לבצע שמאות נכונה ואמיתית, עם קבלת נתונים בזמן אמת לרווחת כל הצדדים.

שמאי נזקים של ישראל אביטל - התשובה הניצחת בכל זמן!

 

 


הוספת מאמר